Ailem yıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anneni dedenlere yollayın siz kalın bence evde.
Bu arada arkadaşlar babam 1+1 kendine yeni ev tutmuş orda kiralık oturucakmış evin ihtiyaçlarını her şeyi annem'e bıraktı sadece şuan oturduğumuz evin kredisini ödeyecekmiş ve 13 yıl sonra kredi borcu bittikten sonra boşanma davasını açacakmış onun dışında sadece kardeşim ve benim bir şeye ihtiyacım olursa karşılayacakmış.

Arkadaşlar öncelikle herkese huzur dolu ömürler diliyorum.
Biz 4 kişilik bir aileyiz. Ben, kız kardeşim annem ve babam. Bizim bu olaylar ta bu senenin başında başladı ama önceden bu kadar ciddi değildi, kavga edip barışırlardı annem ve babam.
Bu sefer işin suyu çıktı. Bu son olan olaydan sonra annem bana geldi, dedi ki "Ben artık babanı istemiyorum, psikolojimi bozdu ve akşam eve gelince eve almayacağım." fakat şöyle bir durum da var; annemin işi yok. Dedemlere sığınsa desem, onlarla kavgalı ama beni ve kardeşimi seviyorlar. Dedemlerde kalsam, onların ekonomik durumu kötü ve ben de tam eğitim hayatımın en önemli noktasındayım. Babam da çok agresif birisi ama ekonomik durumu iyi. Bu akşam belki ölebilirim de, Allah muhafaza. Hakkınızı helal edin. Ne yapacağımı bilemiyorum, çok karışık durumdayım. Lütfen yardım edin!

Allah kurtarsın.

Arkadaşlar öncelikle herkese huzur dolu ömürler diliyorum.
Biz 4 kişilik bir aileyiz. Ben, kız kardeşim annem ve babam. Bizim bu olaylar ta bu senenin başında başladı ama önceden bu kadar ciddi değildi, kavga edip barışırlardı annem ve babam.
Bu sefer işin suyu çıktı. Bu son olan olaydan sonra annem bana geldi, dedi ki "ben artık babanı istemiyorum, psikolojimi bozdu ve akşam eve gelince eve almayacağım." fakat şöyle bir durum da var; annemin işi yok. Dedemlere sığınsa desem, onlarla kavgalı ama beni ve kardeşimi seviyorlar. Dedemlerde kalsam, onların ekonomik durumu kötü ve ben de tam eğitim hayatımın en önemli noktasındayım. Babam da çok agresif birisi ama ekonomik durumu iyi. Bu akşam belki ölebilirim de, Allah muhafaza. Hakkınızı helal edin. Ne yapacağımı bilemiyorum, çok karışık durumdayım. Lütfen yardım edin!

Hocam durum şu an ciddi gibi. Annene bu durumu açıkla. Benim ailem senin yaşındayken çok büyük bir kavga etti. Aynı şekilde dedemlede kavgalılardı. Ben onları topladım. Anlattım durumun ciddiyetini. Anlatabildim kendimi Allah'a şukür. Şu an durumları iyi. Topla aileni konuş onlarla.
Babam gitti geri geleceğini sanmam zaten annem dedem ve anneannemle araları sıkıntılı böyle.

Discord'un var mı? Seninle bir konuda konuşacağımda.

Hocam acaba annenizin psikolojik sorunları olabilir mi? Bence bir doktora falan görünmesini söyleyin.

Hocam durum şu an ciddi gibi. Annene bu durumu açıkla. Benim ailem senin yaşındayken çok büyük bir kavga etti. Aynı şekilde dedemlede kavgalılardı. Ben onları topladım. Anlattım durumun ciddiyetini. Anlatabildim kendimi Allah'a şukür. Şu an durumları iyi. Topla aileni konuş onlarla.

Discord'un var mı? Seninle bir konuda konuşacağımda.
Var hocam da şuan sesli bir şekilde konuşmak için müsait değilim.
Hocam acaba annenizin psikolojik sorunları olabilir mi? Bence bir doktora falan görünmesini söyleyin.
Daha önce söylemiştik git falan diye kabul etmedi.

Babanız telefonda ağlamış falan kardeşine de park için izin vermiş. Okuduklarıma göre babanız agresif ama yufka yürekli biri. Tanıyorsunuzdur sizde zaten. Sinirli adam eşyaları toplamaya gelmez yapacağını yapardı çoktan. Boşanma daha iyi olur sizin için ve mümkünse babanla kal. Allah yardım etsin dostum 🙁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı