Ailem yıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence babam da çok acımasız davrandı nedeni ne diye soracak olursanız çünkü evin aidatı var suyu var elektriği var doğalgazı var taksitler var daha var da var ve babam annemin işsiz olduğunu bildiği halde bizi beş parasız bıraktı. Ve şimdi ki hayat şartlarını da biliyorsunuz. Daha kardeşim küçük Ben zaten daha gencim bende çalışamam. Hakkımızda hayırlısı ne diyelim.

Git sanayiye ustalara tek tek sor, okul sonrası yapabileceğin bir iş var mı diye.

babaniz gerçekten cok iyi biriymiş benim babam içki içip evin içinden geçerdi kendisi en azindan babanız düzgün birisi mutlu olun istanbulda yasiyorsaniz sanayi konusundada yardimci olabilirim buarada

Bence babam da çok acımasız davrandı nedeni ne diye soracak olursanız çünkü evin aidatı var suyu var elektriği var doğalgazı var taksitler var daha var da var ve babam annemin işsiz olduğunu bildiği halde bizi beş parasız bıraktı.Ve şimdi ki hayat şartlarını da biliyorsunuz.Daha kardeşim küçük Ben zaten daha gencim bende çalışamam.Hakkımızda hayırlısı ne diyelim.
Discord var mı?

bide lgsye 1ay falan kalmadimi? umarim calismissinizdir tabi bu moralle napabilirsiniz bilmiyorum
Bence babam da çok acımasız davrandı nedeni ne diye soracak olursanız çünkü evin aidatı var suyu var elektriği var doğalgazı var taksitler var daha var da var ve babam annemin işsiz olduğunu bildiği halde bizi beş parasız bıraktı.Ve şimdi ki hayat şartlarını da biliyorsunuz.Daha kardeşim küçük Ben zaten daha gencim bende çalışamam.Hakkımızda hayırlısı ne diyelim.
babaniz sizi yanina almadimi benmi yanlis okudum?

bide lgsye 1ay falan kalmadimi? umarim calismissinizdir tabi bu moralle napabilirsiniz bilmiyorum

babaniz sizi yanina almadimi benmi yanlis okudum?
Alacaktı telefonda öyle konuşmuştuk eve geldiğinde hiç gelcen mi falan hiçbirşey söylemedi. Hiç çalışamadım bu olaylar önceden de oluyordu zaten hep takdir getirirdim şimdi hiçbir şey alamıyorum
babaniz gerçekten cok iyi biriymiş benim babam içki içip evin içinden geçerdi kendisi en azindan babanız düzgün birisi mutlu olun istanbulda yasiyorsaniz sanayi konusundada yardimci olabilirim buarada
Keşke ama Eskişehir'de oturuyorum.
Discord var mı?
Var hocam

ortalamaya göre gidersin en kötü ama bu ekonomide okumak ne kadar iyi bi fikir hemde boyle bi aile varken cok sıkıntı durumunuz benim en azindan abim vardi bizim olay siddete kadar gitmisti ama duzeldik çok şükür abim sağolsun

Sizinle oradan konuşmak isterim. Buraya yazdığınıza göre gerçekten konuşacak destek bulacak kimseniz yok.
Hocam konuşalım vereyim ama şimdi sadece mesajla konuşabiliriz yarın sesli konuşabilirim.
ortalamaya göre gidersin en kötü ama bu ekonomide okumak ne kadar iyi bi fikir hemde boyle bi aile varken cok sıkıntı durumunuz benim en azindan abim vardi bizim olay siddete kadar gitmisti ama duzeldik çok şükür abim sağolsun
Kaderimiz de varmış ne yapalım.Yapacak bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı