Aileme Bir Şey Aldırmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim görüşüm " Teknoloji " ile tanışma yaşı " 15 + 16 " olmalı , neden böyle düşünüyorum ? güzel soru ! Örnek verirsek online oyunlarda 13-12 yaşında bir çocuk sana küfür eder oyunun ritmini bozar bin türlü sorun . Birde şöyle var eğer geç yaşta başlarsan ileride o senin nefsine bağlı eğer kontrol edemez isen gelecekte ailenin durumu iyi değilse kabacası affedersiniz bir baltaya sap olamazsın :D derler büyüklerimiz " ki " hala diyorlar :) o yüzden ideal 15+16 .

Benim görüşüm " Teknoloji " ile tanışma yaşı " 15 + 16 " olmalı , neden böyle düşünüyorum ? güzel soru ! Örnek verirsek online oyunlarda 13-12 yaşında bir çocuk sana küfür eder oyunun ritmini bozar bin türlü sorun . Birde şöyle var eğer geç yaşta başlarsan ileride o senin nefsine bağlı eğer kontrol edemez isen gelecekte ailenin durumu iyi değilse kabacası affedersiniz bir baltaya sap olamazsın :D derler büyüklerimiz " ki " hala diyorlar :) o yüzden ideal 15+16 .

Çok haklısın ama dediğim gibi yatılı lise okuyacağım ve 15-16 değil 22-23 te bile zor görürüm artık zaten 2 sene oynayacağım.

Ne zaman alayım?

İşini gücünü kurduktan sonra hafta sonları oynarsın artık. O zaman da karışmazlar ya. :D

Özel yatılı yerlerde okuma bence, devletin kendi yurdunda oku. Hayalindeki meslek nedir? Ona göre konuşalım.

Yapacak bir şey kalmadı. Psp alayım ve ya vita alayım dedim. Zaten el konsolu, onada hayır dediler. Artık yapacak bir şey yok :( :( :( :( :( :(

Özel yatılı yerlerde okuma bence, devletin kendi yurdunda oku. Hayalindeki meslek nedir? Ona göre konuşalım.

Galatasaray lisesinde okumak istiyorum, ama meslek seçmedim kararsızım

Senin yerinde olsam iyisinden bir telefon aldırırdım. LG G3 filan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı