Aileme Linux'u nasıl anlatabilirim?

Yani ortak bir pcmiz var. Ve ona Dual boot olarak kuracağım. Linux'ta ben takılırım. Windows 10'da onlar.

O zaman anlatmana pek gerek yok ki dediğin gibi isteyen istediği işletim sistemine girer kısa kes ben farklı bir işletim sistemi kullanmak istiyor Dual boot yapacağım bu da işletim sistemleri arasında ki geçiş de isteyen istediği işletim sisteminde takılsın de çok uzatıp da kafalarını karıştırma.

Anlatmaya neden uğraşıyorsun ki? Kur, Windows'u 1.Boot sırasına koy.

Gelecek soru: Kod ne evladım?
Baba kod yaşlı olmayan insanların anladığı bir genç işi. Çok işe yarar ve güvenlikli. İşletim sistemini kuruyorsun ve onu geliştiriyorsun.

Baba--->İşletim sistemi ne evlat? Neyce konuşuyorsun?

Baba kod yaşlı olmayan insanların anladığı bir genç işi. Çok işe yarar ve güvenlikli. İşletim sistemini kuruyorsun ve onu geliştiriyorsun.

Baba--->işletim sistemi ne evlat? Neyce konuşuyorsun?
Baba işletiyor bir şeyler işte, çok takma kafana.

Anlatmanıza gerek yok, Windows'u varsayılan yapın, kullanmadıkları zaman GNU/Linux'a geçin.

Baba işletiyor bir şeyler işte, çok takma kafana.

Anlatmanıza gerek yok, Windows'u varsayılan yapın, kullanmadıkları zaman GNU/Linux'a geçin.

Baba eski IBM çalışanıysa "başlatma Linux'una" diyebilir.

Siz buradan gireceksiniz ben buradan, bu ayrı bir işletim sistemi de bitti. Olmazsa kısa bir brifing ver herkesin evde olduğu bir akşam. Yemekten sonra toplanın en berrak zamanınız da konuşmayı başlat. Kısa ve öz anlaşılması kolay çok komplike sözler kullanmadan seminerini gerçekleştir. Gece sonunda soruları al ve bitir. Bu kadar. Çok dert etme.

Geri
Yukarı