Linux'u eleştirmek

Bu arada, yazınızda saçma bir nokta olduğunu belirtmek istiyorum.
Bildiğiniz ya da bilmediğiniz üzere ben Linux distrolarını inceliyordum. Ama bu sefer başka bir şey yapmak istediğim. Linux'u eleştirmek.
Şeklinde bir ifade kullanmışsınız ancak Linux'u eleştirmek adı altında Ubuntuyu incelemişsiniz. Bunu distro incelemesi olarak yayınlamalısınız. Linux Ubuntu dan ibaret değildir.

Bu arada, yazınızda saçma bir nokta olduğunu belirtmek istiyorum.

Şeklinde bir ifade kullanmışsınız ancak Linux'u eleştirmek adı altında Ubuntuyu incelemişsiniz. Bunu distro incelemesi olarak yayınlamalısınız. Linux Ubuntu dan ibaret değildir.
Wine kısmını boşuna yazmadığımı düşünüyorum.

Windows'da günlük işlerimi halledemiyor muyum?
Hallediyorsun ama Linux'ta daha hızlı.

Windows bildiğiniz üzere ağır bir işletim sistemi. Ama Linux Windows'a göre birkaç yönünden daha hızlı. Bunun başlıca nedeni işletim sistemi çekirdeği vs.
Windows ağır bir işletim sistemi değildir. Senin sistemin kaldırmıyordur. Ama Linux Windows'a göre hafiftir. Windows'a ağır demek saçma olur.

Linux'un kullanıcı kitlesi eleştiri kabul eden bir kitle değil ki. 😕

Akşama kadar Windows kötüleyip, Linux'un ne kadar mükemmel olduğunu anlatmaya çalışıyorlar gibi geliyor bana.

Linux'un kullanıcı kitlesi eleştiri kabul eden bir kitle değil ki. 😕

Akşama kadar Windows kötüleyip, Linux'un ne kadar mükemmel olduğunu anlatmaya çalışıyorlar gibi geliyor bana.

Forumlarda findows Windos diyenlere denk gelmiş olmalısınız. Eleştiri kaldıramasaydım yüksek ihtimalle bu konuyu açmazdım. Saygılı Linux kullanıcısı karşısındakini dinler. Bu forumda birçok örneği var.

Geri
Yukarı