Ailemin Oyun Takıntısı

Geri kafalı değiller.Annem zaten en büyük destekçim.Sorun olan babam.Babam bana PUBG alayım diye 70 tl veren adam.

Babam net dizisi hayranıdır.

O zaman onlara karşı bir konuşma yapman iyi bir çözüm olabilir. Ancak böyle sıradan bir konuşma değil de ciddi bir şekilde sanki toplantı yapıyormuş gibi konuşmalısın. Bu ailenin bir nebze de olsa seni rahat bırakmasını sağlayabilir. :)

Evet arkadaşlar ben 13 yaşında, okulunda başarılı, dini görevlerini yerine getiren bir bireyim. Son günlerde Ramazan'ın girmesiyle beraber oruç tutmaya başladım. Her yıl 3 saat olan süreyi aşmamama rağmen 2. rekabetçinin son elinde fiş çekiliyor. Benden 2 yaş küçük kardeşim oynatmamama rağmen ben uyurken 4 5 maç LoL dereceli atıyor. Ama nedense ben fazla oynamış oluyorum. Yazın yaz kampı var 8.sınıf için. Babam oraya göndermek istiyor. Gitmem dedim fişi çekince. Şimdi de bilgisayarı satmak için ilan verecek. Derslerim hep yüksek, 97 gibi ortalama. Hep böyle yapıyor. Kuzenlerimi hep örnek gösterir fakat onlar benden çok oynar. Lütfen yardım edin.

Ailen sanırım yarım akıllı onlara haklarını savun çünkü haklarını elinden alıyorlar bu konuyu onlarla konuş ikna et çünkü bu durum lanet bir durum Allah yardımcın olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı