Ailenin başında baba olmaması

Benim annem ile babam ayrı, bazen böylesi daha iyi oluyor çünkü sürekli kavga bağrış çağrış veya saçma konularda babanın boş konuşması gibi şeyler olmuyor. Mesela babama kız arkadaşımdan bahsetmek istedim ancak çok lazım falan filan gibi şeyler dedi. Onun dışında ben hiç sorun etmiyorum, aramız iyi ara sıra gider onun evinde kalırım ve arayı kapatırız. Babanız hayatta mı?

Ailenin başında baba olmaması kötü bir durum çok üzülüyorum. Bu durumda olanlar var mı? Siz ne gibi zorluklar yaşıyorsunuz?

Full WWE izliyorum. Ne yapayım? Kendimi geçiştiriyorum, oyunlar oynuyorum bir taraftan gelecek kaygısı.

Bir zaman sonra alışıyorsun ilk başlar zor ama sonra devam ediyorsun normalmiş gibi.

Öyle olmuyor işte çocukluktan beri böyle. Ailenin başında kimse olmadığını gören rahatça laf atıp iftira atabiliyor çünkü karşı çıkacak korkacakları birisi yok.
Benim annem ile babam ayrı, bazen böylesi daha iyi oluyor çünkü sürekli kavga bağrış çağrış veya saçma konularda babanın boş konuşması gibi şeyler olmuyor. Mesela babama kız arkadaşımdan bahsetmek istedim ancak çok lazım falan filan gibi şeyler dedi. Onun dışında ben hiç sorun etmiyorum, aramız iyi ara sıra gider onun evinde kalırım ve arayı kapatırız. Babanız hayatta mı?
Hayatta da bir kere bile görmeye gelmedi.

Öyle olmuyor işte çocukluktan beri böyle. Ailenin başında kimse olmadığını gören rahatça laf atıp iftira atabiliyor çünkü karşı çıkacak korkacakları birisi yok.

Hayatta da bir kere bile görmeye gelmedi.
Boşver be kanka,önemli olan ailenin başında babanın olması değil. Kendini geliştirebilmen. Ne kadar kötü bir ailen olursa olsun kendini geliştirmek çok önemli detaylardan biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı