Ailenin başında baba olmaması

14'ümde babam evden ayrılmıştı, 16'da boşandılar. Şu an kendi evimde yalnız gayet mutluyum. Hiç sıkıntı olmadı, babamla görüşüyorum yine. Aynı evde yaşamıyorduk sadece. Ağlayıp zırlayacak halimiz yok.

Öyle olmuyor işte çocukluktan beri böyle. Ailenin başında kimse olmadığını gören rahatça laf atıp iftira atabiliyor çünkü karşı çıkacak korkacakları birisi yok.

Hayatta da bir kere bile görmeye gelmedi.

Kanka ben aslında babamın gitmesine küçükken üzülüyordum ama sonradan öğrendiklerim benim baba sevgimi derinden kaldırdı sana şurada babamın yaptıklarını anlatsam emin ol anlarsın.

Öyle olmuyor işte çocukluktan beri böyle. Ailenin başında kimse olmadığını gören rahatça laf atıp iftira atabiliyor çünkü karşı çıkacak korkacakları birisi yok.
Sana iftira atan veya laf atan kendisine saygısı olmayan insanlardır. Baban yok diye sen cılız aptal bir insan değilsin. Aksine onlardan daha da güçlüsün, çünkü o insanlar baba sevgisiyle büyüdü ve yetişti ancak sen bu sevgiden mahrum kalmana rağmen bu noktaya kadar geldin ve ilerlemeye devam ediyorsun.

O laf atanlara iki tane çakmak lazım, spor salonuna falan gidebilirsin orada kendini geliştir ve hassas konularda dalga geçenlere cevabını ver.

Sana iftira atan veya laf atan kendisine saygısı olmayan insanlardır. Baban yok diye sen cılız aptal bir insan değilsin. Aksine onlardan daha da güçlüsün, çünkü o insanlar baba sevgisiyle büyüdü ve yetişti ancak sen bu sevgiden mahrum kalmana rağmen bu noktaya kadar geldin ve ilerlemeye devam ediyorsun.

O laf atanlara iki tane çakmak lazım, spor salonuna falan gidebilirsin orada kendini geliştir ve hassas konularda dalga geçenlere cevabını ver.
Öyle olmuyor işte iftira atıp birde dava açmışlar eve kağıt bile gelmedi. İmha etmişler o kağıdı biz görmeyek diye ceza gelmiş. Uğraş dur şimdi işimiz gücümüz yok bunlarla uğraşıyoruz.

Kanka yanlış okuduğum bir cevapa yazdım kusura bakma yanlış okumuşum silinse sileceğim.

Yani kısaca Allah hepinize yardım eder inşallah.

Ne olursa olsun baba babadır. Hürmet edilmesi gerekir. Bu arada profilinden bu tip resimleri kaldırmani tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı