Ailenin başında baba olmaması

Monolova

Kilopat
Makaleler
3
Yer
4 duvar
Geçim sorunu başta oluyor. Ailenin direği küçük yaşta sen oluyorsun. Arada bazen baba oğul-kız el ele tutuşunca kötü oluyorum ama atlattım tabi o durumları. İşime gelince iyi ki yok bazen de keşke olsaymış diyorum. Evden elbet bir gün ayrılacağım ve annemin yalnız olacağı gerçeği beni beter ediyor.
Baba olmadığı için tabi erkek erkeğe konuşulması gereken konuları falan konuşamıyorsun sana yön veren birisi yok. Hanım evladı olmuyorsunuz tabi ama acaba diyorsunuz kendinize. Zor yollarla veya internet sayesinde az buçuk fikir edinebiliyorsunuz. Herkesin durumu farklı tabi.
İyi ki babam yok.

KS
Fur1907kan

Fur1907kan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Geçim sorunu başta oluyor. Ailenin direği küçük yaşta sen oluyorsun. Arada bazen baba oğul-kız el ele tutuşunca kötü oluyorum ama atlattım tabi o durumları. İşime gelince iyi ki yok bazen de keşke olsaymış diyorum. Evden elbet bir gün ayrılacağım ve annemin yalnız olacağı gerçeği beni beter ediyor.
Baba olmadığı için tabi erkek erkeğe konuşulması gereken konuları falan konuşamıyorsun sana yön veren birisi yok. Hanım evladı olmuyorsunuz tabi ama acaba diyorsunuz kendinize. Zor yollarla veya internet sayesinde az buçuk fikir edinebiliyorsunuz. Herkesin durumu farklı tabi.
İyi ki babam yok.
Kötü bir durum olmuş.

Bilgin Tosbaga

Picopat
Yer
Bayraklı, İZMİR
Babam Kolon kanseri ve ilk Ameliyatın'da ölüm riski vardı ama atlattı.
15 Gün sonra tekrar Ameliyat olacak o ameliyatın'da ölürse maalesef o durum'da olurum.

Ahmet E.

Hectopat
Makaleler
2
Babam Kolon kanseri ve ilk Ameliyatın'da ölüm riski vardı ama atlattı.
15 Gün sonra tekrar Ameliyat olacak o ameliyatın'da ölürse maalesef o durum'da olurum.
Babanızdan hayır duası almaya çalışın derim. Helallik almanızı tavsiye ederim.
Öteki dünyayı çok hafife almışsınız.
Niye pp yi kaldırayım anlamadım.
Batıl mitolojik şeyleri PP yapmanın sana zararından korkarım.

Son düzenleme:

Darakbarak

Picopat
Babanızdan hayır duası almaya çalışın derim. Helallik almanızı tavsiye ederim.
Öteki dünyayı çok hafife almışsınız.

Batıl mitolojik şeyleri PP yapmanın sana zararından korkarım.
Nasıl yani? arkadaş undertaker koymuş? bunda bir sakınca yok.

Yeni konular

Yukarı