Ailenin Oyun Oynama Yasağı Getirmesi

Tam keklemek degil hem daha saglam ve kaliteli oluyorlar hemnde RGB var.
Valla laptop Monster, fare HyperX, mousepad SS, kulaklık Rampage.
Düşününce cidden keklemisim ama annemi.

Babam hemen anladi amacimi.

Boyle anlattigima bakmayin annem "Gaming" ibresi bulunan her urunden kaciyor. Aldirtmiyor, babam sag olsun bu teknoloji kisminda babam cok anlayisli.
Bir üst jenerasyon pekte anlamıyor teknoloji işinden, bizler de mecburen öğreniyoruz.

Yüksek donanım özellikleri barındıran teknolojileri Gaming kategorisi altında satmaları da ayrı bir işkence oluyor, ailene diyorsun "bana, bunu al" diye, sonra Gaming ibaresini görünce "sen bunda oyun oynarsın" düşünceleri beliriyor. Ondan sonra laf anlatmak için cebelleşiyorsun.

İyi hoş alınsın da cepte para da olması gerekiyor, giderim A4Tech fare alırım artan parayla da iskender ile ayranımı yerim üzerine de tatlımı söylerim. 😂

Şahsen ben de oyuna para vermeyi sevmem.
Verirsem belki sadece MC Bedrock Edition.

Ne gerek var zaten Epic Games ve Monster sağ olsun oynamak istediğim tum oyunları bedavaya getirdi.

CS de adam öldürmek günah mıdır mantığında bir olay zamanında arkadaşımın annesi nasıl böyle bir şeyi düşünmüş hala anlayamadım
Mesela fazla vahset iceren oyunlar sevmem annem adam vurma var diye kardeşime Brawl Stars'ı yasaklamıştı.
Annem "Konusan Tom" oynayalim istiyor.

Babam olmasa olmazdı beim zevk.
Bu aksam annemin disari cikmasini firsat bilip babamla Valo oynayacagim.
Annem olsa oynayamazdim/oynarken en az 10 defa gorev verirdi.

Mesela fazla vahset iceren oyunlar sevmem annem adam vurma var diye kardeşime Brawl Stars'ı yasaklamıştı.
Annem "Konusan Tom" oynayalim istiyor.

Babam olmasa olmazdı beim zevk.
Bu aksam annemin disari cikmasini firsat bilip babamla Valorant oynayacagim.
Annem olsa oynayamazdim/oynarken en az 10 defa gorev verirdi.

Benim de babam olmasa oyun oynamaya başlayamazdım, 6 yaşımdayken babama oyun almak istediğimi söylemiştim o zamanlar yakınımızda ki AVM tarzı bir yerde oyun CDleri vardı gidip kutu kapaklarına bakarak GTA Vice City almıştım sonrası da kendi kendine gelmişti zaten bir süre sonra internetten oyun indirmeyi birkaç yıl sonra da Steam'i keşfetmiştim ( Annem de oyun alırdı ama daha eğitim içerikli oyunlardı )

Geri
Yukarı