Aileye abur cubur vermeyip gizlice yemek

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi psikolojime iyi geldiği için abur cubur yiyorum. Bazen toplamayı unutuyorum ya da yerken yakalıyorlar bir dünya laf yapıyorlar. Yediğim şeyler kendime zor yetiyor ve de pahalı en basit 1 gofret 4 kişiye alsam bayağı cebimden para çıkacak her seferinde. Sizce iyi mi yapıyorum?

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi psikolojime iyi geldiği için abur cubur yiyorum. Bazen toplamayı unutuyorum ya da yerken yakalıyorlar bir dünya laf yapıyorlar. Yediğim şeyler kendime zor yetiyor ve de pahalı en basit 1 gofret 4 kişiye alsam bayağı cebimden para çıkacak her seferinde. Sizce iyi mi yapıyorum?

Kesinlikle evet.

Reis parayı bu kadar dert etme ya. Ben her teneffüs çikolata alıyordum kız arkadaşıma. Ondan sonra her cuma sınıfa dağıtıyordum bir şeyler.

Ne güzel sevmediğim insanlar olduğundan dolayı cimrilik yapıyorum sınıfta mesela onca zorbalığı yaptılar benden 5 10 lira istiyorlar vermiyorum sevdiğim biri olsa lafını bile yapmam.

Reis çok da kafana takma. Benim de çok arkamdan konuşuyorlar. Ben yine de veriyorum. Böyle olursan herkes seni sever. Hem büyükler hem arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı