Aileyi kaybetme korkusu

RGB fanı

Picopat
Merhaba ben çok duygusal bir insanım. Anneme ve babama sadık bir insanım, hepsini çok seviyorum. Şu hayatta kahrolacağım yaşamak istemeyeceğim gerçek bir durum var; anne babamın ve kardeşimin ölmesi. Ben odamda ayda en az 6 kere ağlıyorum ve gözlerim hep kan topluyor, aileme de bir şey söylemiyorum. Onlar da bir sıkıntı var sanıp doktora götürüyorlar.

Merhaba ben çok duygusal bir insanım. Anneme ve babama sadık bir insanım, hepsini çok seviyorum. Şu hayatta kahrolacağım yaşamak istemeyeceğim gerçek bir durum var; anne babamın ve kardeşimin ölmesi. Ben odamda ayda en az 6 kere ağlıyorum ve gözlerim hep kan topluyor, aileme de bir şey söylemiyorum. Onlar da bir sıkıntı var sanıp doktora götürüyorlar.
Degistiremeyecegin seyler icin uzulmemeye calis, tabi bunu soylemek yapmaktan cok daha kolay bunu biliyorum ama sonsuza kadar da yasayamayiz. Eninde sonunda hepimiz olecegiz.

Degistiremeyecegin seyler icin uzulmemeye calis, tabii bunu soylemek yapmaktan cok daha kolay bunu biliyorum ama sonsuza kadar da yasayamayiz. Eninde sonunda hepimiz olecegiz.

Paramparça oluyorum inanın babam annem ben ne dersem yapıyorlar ama ben onlara layık bir evlat olamıyorum diye düşünmüyorum ya babam ben ne dersem 2 letmez odama gelip yavrum Ömer oğlum der ben bunun acısına nasıl dayanayım ben öyle soğukkanlı biriai değilim altın gibi bir kalbim vardır biri bana vursa zorbalık yapsa o kişi zorda kalsa ben gene ona yardım ederim ben böyle bir insanım çok da duygusalım.

Bunu okurken kendimi gördüm vallahi yapacak bir şey yok bir yerden sonra alışıcaz.

Bir sıkıntı var zaten dr götürmekte haklılar. Bu kadar bağlılık normal değil. Yaşadığınız durumu eksiksiz şekilde doktora anlatın.

Alışması, yaşaması ne zordur bunu kimse yaşamadan anlamaz da anlatamaz da. Ancak kaçınılmaz gerçeği hepimiz biliyoruz, ölüm var. O yüzden büyüklerimizin de dediği gibi olmuşla ölmüşe çare yok. Mutlu olun hayattayken diyebilirim sadece çünkü ölüm kavramının bir çaresi yok, yaşamla beraber ölümü de kabul etmek zorundayız.

Geri
Yukarı