Çözüldü Aim Lab ile Valorant'ta hassasiyet farkı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zsg

Centipat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. 15-20 dakika önce Aim Lab indirdim Valorant için. Tüm ayarlarımı yaptım, sens dahil. 1600 DPI 2.8 sens kullanıyorum. Valorant içinde farklı sens, Aim Lab içinde farklı sens oluyor. Bunu nasıl düzelteceğim? Şimdiden teşekkürler. Sorunu çözdüm bunu gören mod silerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu şu şekilde çözdüm. 1920 1080 ayarladım ve sensi oyundakiyle aynı yaptım. Zaten aynıydı, çözünürlük çok fark ettiriyor.
Sorunu şu şekilde çözdüm. 1920 1080 ayarladım ve sensi oyundakiyle aynı yaptım. Zaten aynıydı, çözünürlük çok fark ettiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam öncelikle. 15-20 dakika önce Aim Lab indirdim Valorant için. Tüm ayarlarımı yaptım, sens dahil. 1600 DPI 2.8 sens kullanıyorum. Valorant içinde farklı sens, Aim Lab içinde farklı sens oluyor. Bunu nasıl düzelteceğim? Şimdiden teşekkürler. Sorunu çözdüm bunu gören mod silerseniz sevinirim.

Yani ortalama bir esporcu 400 DPI 0.5 sens falan oynuyor öyle söyleyeyim hani. Yani tabii ki sens ve DPI insan eline uygunu seçer ama sen çok FPS oyunu oynamadığın için ilk ayarlara benzer bir şeyle oynayayım demişsin.

Yani ortalama bir esporcu 400 DPI 0.5 sens falan oynuyor öyle söyleyeyim hani. Yani tabii ki sens ve DPI insan eline uygunu seçer ama sen çok FPS oyunu oynamadığın için ilk ayarlara benzer bir şeyle oynayayım demişsin.

Kardesim dia 3'üm ayrıyeten sensimi yanlış yazmısım böyle aşağılar gibi konuşman hiç hoş değil boş boş konuşma.

Kardesim dia 3'üm ayrıyeten sensimi yanlış yazmısım böyle aşağılar gibi konuşman hiç hoş değil boş boş konuşma.

Arkadaş aşağlayıcı konuşmamış bu konuyu okuyup FPS oyunlarıyla arası iyi olan herkesin aklına bu soru gelmiştir ayrıca dia 3 yüksek bir rank sayılmaz ha tabii şu an immo 3 15k falansan lafım yok. (bana kalırsa dia 3 amatör seviyeden yeni çıkmış bir oyuncunun bulunduğu bir rank iyi forumlar dilerim)

Yeni konular

Geri
Yukarı