Aim nasıl geliştirilir?

Semih_Dindar

Femtopat
Daha fazla  
Çok sıradan bir soru olsa bile rekabetçi oyunlarda benim için en önemlisi aim çatışmada aimim sakin güzel, sonra bir anda kötüleşiyor. Bu arada poligonda da bayağı atış tesleri yaptığım oluyordu çoğaltmam mı gerek ya da iyi aim almanın çözümlerini yazar mısınız? Ne yazarsanız yazın ona bile razıyım :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Aim zamanla gelişen bir şey bence 115 TL'ye aldığım xotran ile Full setli Amerikalı veletleri kolayca kesebiliyorum daha iyi bir mouse veya mouse pad ile daha hızlı alisabilirsiniz belki.

Çok sıradan bir soru olsa bile rekabetçi oyunlarda benim için en önemlisi aim çatışmada aimim sakin güzel, sonra bir anda kötüleşiyor. Bu arada poligonda da bayağı atış tesleri yaptığım oluyordu çoğaltmam mı gerek ya da iyi aim almanın çözümlerini yazar mısınız? Ne yazarsanız yazın ona bile razıyım :D
Poligon.exe

Vallaha hocam aim botz da her gün oynayın ben oyuna ara verip yeniden yükleyince novadan çıkamazdım lem oldum bir anda arada oyuna ara verin.

Geri
Yukarı