AirPods 3. nesil vs AirPods Pro

Şunu belirtmek isterim. Benim AirPods’umun kutusunun kapağı biraz sağa sola oynatmaya çalışınca takır takır yapıyor. Bir diğer sorun ise kutunun içinde asla geçmeyen siyah lekeler. Aşağıya fotoğrafını bıraktım. Bunlar dışında gayet güzel bir kulaklık.
Evet kutusunun kapağı biraz hareket ediyor, o siyah lekeler arada oluyor gözlük bezi ve kulak pamuğu yardımıyla geçiriyorum ben.

1657206816646.png

Hocam Airpods 3. Nesil ve Pro karşılaştırması gördüğünüz gibi 3. nesilin tek avantajı şarj süresi onun dışında Pro her konuda daha önde.

Şarj süresini o kadar kafanıza takmanıza gerek yok kutusuna 5 dakika koyduğunuzda 30-40 dakika kullanmalık şarj oluyor.
Bir kulaklık takarken neden şeffaf modu açıp dışarıdan gelen sesleri duymak isteyeyim?
Kulaklığın tek amacı dışarıdan gelen sesi kesmek değil.

Her konuşman gerektiğinde kulağından çıkarmamak için veya bir yandan müzik dinleyip bir yandan arkadaşınla konuşmak için kullanabilirsin.

Tabii ki de Pro güzel ama 3. nesile kötü diyemeyiz neredeyse Pro kadar iyi bir model.
3. Nesile kötü demiyorum zaten ama şarj hariç diğer teknolojilerde Pro üstün.

Hesaba para düşse alacağım.

Bak hocam şimdi bu 3 ile Pro birbirine zıt çok kafa karışıklığı yaptı 3 de baslar ve tizler mükemmel ama dışardaki sesleri az da olsa duyuyorsunuz Pro'ya geçtiğinizde bütün sesler kesiliyor ama bas diye bir şey kalmıyor bende çok arada kaldım ama 3 alacağım genellikle müzik dinlediğim için 3 alıyorum.

Bak hocam şimdi bu 3 ile Pro birbirine zıt çok kafa karışıklığı yaptı 3 de baslar ve tizler mükemmel ama dışardaki sesleri az da olsa duyuyorsunuz Pro'ya geçtiğinizde bütün sesler kesiliyor ama bas diye bir şey kalmıyor.
Nereden geldi bu bilgi?
İlk defa sizden duyuyorum da kullanmamış birinin böyle cümleler kullanması komiğime gitti.

Aralarında pek fark yok.

Bu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nereden geldi bu bilgi?
İlk defa sizden duyuyorum da kullanmamış birinin böyle cümleler kullanması komiğime gitti.

Kullanıp kullanmamakla bir alakası yok sizden daha iyi bile biliyorum sadece Pro'ya sahip olduğunuz için üstün göstermeye çalışıyorsunuz ama pek sanmıyorum kanacağımı.

Geri
Yukarı