Airpods Pro fiyatına değer mi?

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba günlük kullanım için "Gerçek" Kablosuz Kulaklık almak istiyorum. Kullandığım telefon da Apple olduğu için Apple'nin kendi ekosisteminden bir ürün almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Bu nedenle Airpods Pro ve Airpods 2. nesli araştırmaya başladım. Özellikle Airpods Pro kullanan gerçek kullanıcı yorumuna ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olabilecek var ise memnun olurum. Ayrıca Apple harici, yüksek kaliteli ses veren kulaklık önerilerine de açığım. Kulaklık kulak içi olmalı, spor yaparken veya dışarıda kullanırken kulak üstü kulaklık tercih etmiyorum.

Not: Apple'ın kendi sitesindeki fiyatlar ile Vatan, Mediamarkt, Teknosa daki fiyatlar aynı değil. Bunun sebebi nedir?

Airpods Pro ve Airpods 2. nesil hakkında merak ettiğim sorular;
  1. Hi-Fi destekliyor mu? (Çok önemli)
  2. Şarj süreleri ve kullanım süreleri ne kadar?
  3. Kulakta ağrı yapıyor mu?
  4. Silikon kalitesi nasıl?
  5. Uzun süreli kullanımda ısınıyor mu?
  6. Beyaz renkli olduğu için ileri zamanlarda sararma durumu var mı?
  7. Airpods 2. neslin sert yapısından dolayı kulakta herhangi bir problem yaratabiliyor mu?
@Emin Çıtak Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var...

Son düzenleme:
Airpods 2. nesli
Bunlar sana yardımcı olabilir.

Bunlar sana yardımcı olabilir.
Evet biliyorum bu sayfaları lakin bana firmaların yorumlarından çok son kullanıcı yorumları lazım.

Hocam bende 2. nesilin kablolu şarj kutusu olan var ve size tavsiyem Pro almanız. Arada cidden fark var özellikle de kulaklık takılıyken dışardan ses almayı kapatma. Pro'da cidden iyi iş çıkarmışlar 2. nesilde tam ses de olsa yine de duyabiliyorsunuz dışarıyı. Sizin için kötü bir şey ise çok rahatsız eder. Onun dışında 2. neslin şarj süresi idare ediyor. Bir günü rahat geçirirsiniz kulaklık değiştirerek. Ben genelde sağ takıyorum onun şarjı bitince de solu takıyorum bu sırada da öbürü kutuda şarj oluyor zaten. Eğer bütçe varsa Pro öneririm ancak 2. nesil de alsanız sizi üzmez.

AirPods Pro ve AirPods 2. nesil hakkında merak ettiğim sorular;
  1. Hi-Fi destekliyor mu? (Çok önemli)
  2. Şarj süreleri ve kullanım süreleri ne kadar?
  3. Kulakta ağrı yapıyor mu?
  4. Silikon kalitesi nasıl?
  5. Uzun süreli kullanımda ısınıyor mu?
  6. Beyaz renkli olduğu için ileri zamanlarda sararma durumu var mı?
  7. AirPods 2. neslin sert yapısından dolayı kulakta herhangi bir problem yaratabiliyor mu?

1. Hi-Fi destekliyor lakin Lossless dediğimiz türü desteklemiyor. Bluetooth'la ses veren hiçbir ürün desteklemiyor neredeyse zaten.
2. Kütüphanede kesintisiz 6-7 saat kullandığımı hatırlıyorum. %50 seste ANC aktif.
3. Yapmıyor. Tabii kulak yapınıza göre değişir.
4. Silikonları bayağı sağlam ve kaliteli. Çekiştirseniz falan kopmuyor. Zaten değiştirilebilir.
5. Kesinlikle ısınmıyor. Güneş altında bile ısındığını hissetmedim hiç.
6. Kulak uçları sararıyor kulaklıkta sararma yok.
7. Kulağınıza oturmazsa kulak ucunu değiştirebiliyorsunuz o yüzden pek problem yaratmıyor.

Hocam bende 2. nesilin kablolu şarj kutusu olan var ve size tavsiyem Pro almanız. Arada cidden fark var özellikle de kulaklık takılıyken dışardan ses almayı kapatma. Pro'da cidden iyi iş çıkarmışlar 2. nesilde tam ses de olsa yine de duyabiliyorsunuz dışarıyı. Sizin için kötü bir şey ise çok rahatsız eder. Onun dışında 2. neslin şarj süresi idare ediyor. Bir günü rahat geçirirsiniz kulaklık değiştirerek. Ben genelde sağ takıyorum onun şarjı bitince de solu takıyorum bu sırada da öbürü kutuda şarj oluyor zaten. Eğer bütçe varsa Pro öneririm ancak 2. nesil de alsanız sizi üzmez.
Ne zamandır kullanıyorsunuz, sararma oldu mu cihaz yüzeyinde? Yapısından dolayı ilk kullanımda rahatsız ediyor mu kulağınızı? Cevaplarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı