Airpods Pro fiyatına değer mi?

Merhaba günlük kullanım için "Gerçek" Kablosuz Kulaklık almak istiyorum. Kullandığım telefon da Apple olduğu için Apple'nin kendi ekosisteminden bir ürün almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Bu nedenle Airpods Pro ve Airpods 2. nesli araştırmaya başladım. Özellikle Airpods Pro kullanan gerçek kullanıcı yorumuna ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olabilecek var ise memnun olurum. Ayrıca Apple harici, yüksek kaliteli ses veren kulaklık önerilerine de açığım. Kulaklık kulak içi olmalı, spor yaparken veya dışarıda kullanırken kulak üstü kulaklık tercih etmiyorum.

Not: Apple'ın kendi sitesindeki fiyatlar ile Vatan, Mediamarkt, Teknosa daki fiyatlar aynı değil. Bunun sebebi nedir?

Airpods Pro ve Airpods 2. nesil hakkında merak ettiğim sorular;
  1. Hi-Fi destekliyor mu? (Çok önemli)
  2. Şarj süreleri ve kullanım süreleri ne kadar?
  3. Kulakta ağrı yapıyor mu?
  4. Silikon kalitesi nasıl?
  5. Uzun süreli kullanımda ısınıyor mu?
  6. Beyaz renkli olduğu için ileri zamanlarda sararma durumu var mı?
  7. Airpods 2. neslin sert yapısından dolayı kulakta herhangi bir problem yaratabiliyor mu?
@Emin Çıtak Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var...
Efendim ben çıktığı gün aldım ve bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım öncelikle bunu belirteyim. Son derece memnunum. Gerek ses kalitesi gerek mikrofonu gerek özellikleri (gürültü engelleme, şeffaf mod, uzun süre giden şarjı) eğer ki verebilecek paranız varsa kesinlikle öneririm.

Apple harici model olarak sadece Sennheiser mi öneriliyor peki?
Sennheiser çok iyi marka, bak ciddi söylüyorum onunla dinlediğim müzikler apayrı bir hava katıyor müziğe. Deneme fırsatım oldu bir haftalığına zamanında, cidden sanki eski dinlediğim müziklerde bazı sesleri duymuyormuşum gibi oluyor. Sennheiser da alabilirsin. Bende Apple ekosistemi kurma hastalığı olduğu için Apple aldım.

Efendim ben çıktığı gün aldım ve bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım öncelikle bunu belirteyim. Son derece memnunum. Gerek ses kalitesi gerek mikrofonu gerek özellikleri (gürültü engelleme, şeffaf mod, uzun süre giden şarjı) eğer ki verebilecek paranız varsa kesinlikle öneririm.
İnternette çok fazla problem ile ilgili yazı görüyorum, siz daha önce hiç kulaklık ile alakalı herhangi bir problem yaşadınız mı?

İnternette çok fazla problem ile ilgili yazı görüyorum, siz daha önce hiç kulaklık ile alakalı herhangi bir problem yaşadınız mı?
Ben yaşadım. 7 defa. Ya sağ ya sol kulaklık bir süre sonra kullanırken çıt çıt ses çıkarmaya başlıyor. Garantiye verdiğimde genelde değiştiriyorlardı lakin son seferinde sağ kulaklık bozukken sol kulaklığı değiştirdiler ve şu an sağ kulaklığı servise yeniden vermeme rağmen halen daha bozuk. Bir kaç gün sonra yeniden garantiye vereceğim eğer yine değiştirmez sorun yok deyip yollarlarsa da Apple'a doğrudan ileteceğim kulaklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı