Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Söylentilere bir cevap vermek istedim :) klavyeye bayağı bayağı alıştım (kullanmayarak). Numpadli klavyeyi daha aktif kullanıyorum. Şu an klavyeye işim düşüp kullanmamak için çoğu işimi fareyle görüyorum 😂
Hocam hiç mini klavye kullanmamıştım, oyun oynarken hissiyatı nasıl? Birazdan red switch olanını sipariş edeceğim.

Sıfır kondisyonda almak varken ikinci ele yönelmezdim şahsen.
özellik olarak çok fark var mı kasa ve switch kalitesi aynı mı? Aynıysa bundan alıp biraz değişik bir şeyler denemeyi düşünüyorum farklı switchler alıp klavyenin farklı bölgelerini farklı switch yapacağım.

Bu şey klavyelerden değil mi ya? Herkesin bir heves ile alıp kullanmasını beceremeyip köşeye attığı klavye.

Bu şey klavyelerden değil mi ya? Herkesin bir heves ile alıp kullanmasını beceremeyip köşeye attığı klavye.
Ben de daha öncesinde hiç mini klavye kullanmadım, o yüzden kullanmasınca bir zorluk var mıdır diye düşünüyorum şuan

Zorluk yok beyler rahat olun. 2-3 güne alışıyorsunuz.

Arkadaşlar 3.90 dolarlık kod geldi bana mailden muhtemelen tek seferlik ben önceden aldım zaten biriniz hayrını görsün.

Z1MZ-7Q1H-XWGY

Son düzenleme:
Zorluk yok beyler rahat olun. 2-3 güne alışıyorsunuz.

Arkadaşlar 3.90 dolarlık kod geldi bana mailden muhtemelen tek seferlik ben önceden aldım zaten biriniz hayrını görsün.

Z1MZ-7Q1H-XWGY
Kargo süreci nasıl oluyor, ne kadar sürüyor? Akşama sipariş edeceğim, malesef kardın içi boş şuan :(

Kargo süreci nasıl oluyor, ne kadar sürüyor? Akşama sipariş edeceğim, malesef kardın içi boş şuan :(
Benimki daha kargoya verilmedi hocam verildikten ortalama 1 hafta sonra ulaşıyor. Vergi falan da yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı