Elektronik Akko 5075b Plus V2 AliExpress 11.11 indirimlerinde 1797 TL!

Hocalarım eline geçenlere soruyorum. Nasıl klavye detaylıca bahsedebilir misiniz? Ayrıca hangi switch tercih ettiniz? Ve kutudan ekstra switch geldi mi?

Hocalarım eline geçenlere soruyorum. Nasıl klavye detaylıca bahsedebilir misiniz? Ayrıca hangi switch tercih ettiniz? Ve kutudan ekstra switch geldi mi?
Sarı switch aldım. 5 tane yedek geldi. Malzeme kalitesi olarak öncelikle ağır bir klavye. Tuş hissiyatını başka bir klavyeye benzetemiyorum daha önce bunun gibisini kullanmamıştım. Ama kısaca çok kaliteli hissettiriyor. Seslerini de kaydetmeyi denedim umarım duyulur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yandaki ışıkların hızı çok fazla onu kısmayı da bulursam süper olacak.

Son düzenleme:
Sarı Switch aldım. 5 tane yedek geldi. Malzeme kalitesi olarak öncelikle ağır bir klavye. Tuş hissiyatını başka bir klavyeye benzetemiyorum daha önce bunun gibisini kullanmamıştım. Ama kısaca çok kaliteli hissettiriyor. Seslerini de kaydetmeyi denedim umarım duyulur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yandaki ışıkların hızı çok fazla onu kısmayı da bulursam süper olacak.

Hocam teşekkür ederim. Cidden sesi çok hoş, keşke ben de sizinki gibi normal versiyonunu alabilseydim sarı Switch'lerin, ben Pro olanı alabildim birazcık daha clacky ve gürültülü bir ses profiline sahip. Klavyenin videodaki sesi çok creamy ve hoş gerçekten. Hayırlı olsun hocam. Bu arada kitapçıkta yazıyordur RGB ayarları muhtemelen.

Son düzenleme:
Gelenlere hayırlı olsun.
Benim sipariş en son perşembe akşamı 'Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı' olarak güncellenmiş. Sizce önümüzdeki hafta içinde gümrük işlemleri tamamlanıp paket elime ulaşır mı?

Gelenlere hayırlı olsun.
Benim sipariş en son perşembe akşamı 'Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı' olarak güncellenmiş. Sizce önümüzdeki hafta içinde gümrük işlemleri tamamlanıp paket elime ulaşır mı?

Hocam ulaşır bence ne zaman almıştınız bu arada?

Sipariş 6 gündür uzun mesafeli nakliyat merkezinde diyor. Sizde ne kadar sürede gümrüğe geçti?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231213-103328_AliExpress.jpg
    Screenshot_20231213-103328_AliExpress.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 32
Sipariş 6 gündür uzun mesafeli nakliyat merkezinde diyor. Sizde ne kadar sürede gümrüğe geçti?
Hocam bu firma yani bu seri tükenen stoklar ile mi alakalı yoksa aliexpressten mi kaynaklı? Çünkü benim klavye için 19 aralık diyor. Açıkçası daha fazla beklemek hiç istemem.

Geri
Yukarı