Akrabaların ziyarete gelecek ne yapmalıyım?

IbrahimBey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pazar günü akrabalarım ziyarete gelecek(abim askere gidiyor) 2 kız kuzenim 1 erkek kuzenim 3 teyzem 3 eniştem ziyarete gelecekler.

Ama hiç istemiyorum yani gelmelerini çok sevmem akraba ziyaretlerini, gelecek kız kuzenlerimle çok sohbetimiz yok da. Ne konuşacağım kuzenlerle hiçbir fikrim yok yardımcı olur musunuz? Eniștelerimin ellerini öpmeli miyim ayrıca sizce?

Tedbirlerini alsınlar canım :) Test falan yaptırsınlar, önlemleri alsınlar. O kadarı yazmaya gerek yok :D

Gamsız bunlar hiç düşünmüyorum öyle bir şey yapacaklarını :)

Hastalık şüphesinden dolayı öpüsme ve sarılma gibi şeyler yapmamanız büyük ihtimalle daha iyi olacaktır.
Ancak yine de zaman geçirebilirsiniz, sohbet edebilirsiniz ve diğer şeyler yapabilirsiniz.

Sorun da orada ne sohbet edebilirim? Nasılsın iyidir sen nasıl gidiyor? Böyle oluyor genelde.

Bilgisayarın varsa dikkat et derim.

Daha toplamadım 2 parça kaldı da küçük değiller biri 25 Yasin'da 2'si benimle yaşıt. Gelsinler sıkıntı yok da sohbet muhabbet ne edilecek o sıkıntı gerçi çok muhabbet düşmez bana enișteler ve babamın arasında ben kizenlerinle takılırım ama ne sohbet edeceğiz :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı