Alberto Sego parfüm alınır mı?

Şu parfümün muadilini bulamadım hocam. Son kararımda Profondo gibi çoğu kişi görmeden alınır diyor.

@ÇokOturgaçlıGötürgeç
İyi diyebileceğimiz muadilcilerde göremedim, "Her parfümün muadilini yaparım abi" diyen birkaç muadil parfümcü var, onlarda olabilir ama kalitesi hakkında bir şey söyleyemem.

bkz. Similar(Parfümevi), Delamore, Luxury Extrait, Ramessa. Similar dışındakileri Instagram'da bulabilirsiniz.

İyi diyebileceğimiz muadilcilerde göremedim, "Her parfümün muadilini yaparım abi" diyen birkaç muadil parfümcü var, onlarda olabilir ama kalitesi hakkında bir şey söyleyemem.

bkz. Similar(Parfümevi), Delamore, Luxury Extrait, Ramessa. Similar dışındakileri Instagram'da bulabilirsiniz.
Anladım hocam, biraz sonra profondo'nun siparişini vereceğim bayram girmeden kargoya versinler istiyorum. Kaç günde elime ulaşır kargoda çok durur mu bayram girecek malum. Yarın kargoya verecekler 2 günde gelir mi? Antalyadayım.

Anladım hocam, biraz sonra Profondo'nun siparişini vereceğim bayram girmeden kargoya versinler istiyorum. Kaç günde elime ulaşır kargoda çok durur mu bayram girecek malum. Yarın kargoya verecekler 2 günde gelir mi? Antalyadayım.

Hocam aldıysan bize deneyimlerini aktarır mısın? Özellikle yayılımı nasıl aktarabilirsen sevinirim.

Hocam aldıysan bize deneyimlerini aktarır mısın? Özellikle yayılımı nasıl aktarabilirsen sevinirim.
Dün geldi hocam. Saat 16.50 gibi sıktım akşam 21.00-22.00 arası da hissedilebilirin bir tık üstü bir koku kaldı yani tazelemeniz gerekebilir. Bugün saat 10.00'a kadar hissedilebilir bir koku kalır (kalır yani 15 dakika daha kokar bunu 9.45'te yazıyorum) çünkü hala kokuyor. Yayılımı baya güzel boynumdaki şahdamarlara sıktım sağ 1 sol 1 şeklinde ve arkadaşımla aramda 1.5-2metre olmasına rağmen kokuyu aldım dedi. Ben alıştığımdan koklayamadım ama odamda toplam 3-4 fıs falan sıktım ve akşam sen uyuyana kadar kokuyordu dedi annem. Yayılımını baya beğendim. Kokusu da ilk sıktığınızda kötü geliyor ama sonradan orta-alt notalar birleşince baya güzel oluyor fresh bir parfüme dönüşüyor.
Eğer yürürken arkamdan yayılsın derseniz enseye 2 tane sıkın. Normal olarakta ben sağ sol boyun 1 tane, enseye 1 tane, isteğe bağlı sol/sağ bilek ve dirsek arasında herhangi bir yere sol 1 sağ 1 şeklinde sıkabilirsiniz.

Dün geldi hocam. Saat 16.50 gibi sıktım akşam 21.00-22.00 arası da hissedilebilirin bir tık üstü bir koku kaldı yani tazelemeniz gerekebilir. Bugün saat 10.00'a kadar hissedilebilir bir koku kalır (kalır yani 15 dakika daha kokar bunu 9.45'te yazıyorum) çünkü hala kokuyor. Yayılımı bayağı güzel boynumdaki şahdamarlara sıktım sağ 1 sol 1 şeklinde ve arkadaşımla aramda 1.5-2metre olmasına rağmen kokuyu aldım dedi. Ben alıştığımdan koklayamadım ama odamda toplam 3-4 fıs falan sıktım ve akşam sen uyuyana kadar kokuyordu dedi annem. Yayılımını bayağı beğendim. Kokusu da ilk sıktığınızda kötü geliyor ama sonradan orta-alt notalar birleşince bayağı güzel oluyor fresh bir parfüme dönüşüyor.
Eğer yürürken arkamdan yayılsın derseniz enseye 2 tane sıkın. Normal olarak da ben sağ sol boyun 1 tane, enseye 1 tane, isteğe bağlı sol/sağ bilek ve dirsek arasında herhangi bir yere sol 1 sağ 1 şeklinde sıkabilirsiniz.

Oo güzel o zaman hocam hayırlı olsun. Tutasteden mi almıştın Alberto Segodan mı?

Geri
Yukarı