Aldığınız en garip disiplin cezası neydi?

Siz yine sakin davranmışsınız.
Benim sövesim geliyor.
1.50 bir hoca vardı bayağı sert falandı halbuki bir koysak yıkılcaktı.

İşini düzgün hakkıyla yapan öğretmen arkadaşlarımız alınmasın benim lafım başkalarına.

Bazıları gerçekten mesleği haketmiyorlar yani ama sövmek de çözüm değil maalesef.

İçinden değil de dışdan sövünce insan bir anda rahatlar ama sonrası sıkıntı olur 🤣
Neyse bizim okulda da bir hoca coğrafyacı adam bana taktı.
2 dakika kafamı koydum bana etmediği laf kalmadı.
Zaten hocayı sevmediğimden derslede pek aram yok.
En sevmediğim derslerden biridir.
Coğrafya.
Bir de sınıfta bir şey olsa direk benden bilir.
Hani bir gün bir olay oldu bir kağıda şaka olsun diye bir şey yazmışlar.

Hocayla alakalı değil arkadaş arkadaşa dalga amaçlı neyse bu kağıdı görmüş.
Sınıf defterinin arasına koymuşlar.
Ama hoca görsün diye değil orada kalmış her neyse.
Bu da kağıdı çıkardı içinden okudu falan.
Sonra bu kağıdı yazan cehennemin 7 kat altına insin böyle olsun.
Şöyle olsun bir ton laf etti.
Yazan kişiye yazan kişi de kendini belli etmedi tabii sonra yazan kişi söylemezse kendini ben herkesi disipline vereceğim sınıfı o zaman çıkar falan dedi.
Eğer kendi söylerse tenefüste onu affederim falan diyor.
Sonra ortaya çıktı beklemediği bir kışı o derse ilgisi olan sessiz sakin uslu bir çocuk ama bizim tayfadan biri olsa ya da ben çıksam demediği laf kalmaz bir de üstüne disipline verip dilekçe yazardı hakkımda.
He bir ara neredeyse yapacaktı derse kitabımı unuttum diye manyak herif.
Onun sayesinde her zaman nefret edeceğim o dersten.

Ben az kalsın alacaktım. Birkaç yıl önce bizim sınıftakiler tuvalette saklambaç oynuyorlardı. Ben sadece bir kere onların yanına gideyim dedim sonra vazgeçtim onda da hoca kızıp bizi müdür yardımcısının odasına çağırdı.

Bir kere de yine aynı sene hoca törende saygısızlık yapıldığı için bütün okula tutanak tutturdu ama ''Ben o sırada bayrağı tutuyordum ve konuşmadım.'' yazdım.

Bir tane çocuk durduk yere bana vurmuştu. Bende tuvaletin önüne düşmüştüm. Sonra kalkıp gidiyor taklidi yapıp ona uçan tekme attım ve kızlar tuvaletinin tabanında biraz sürüklendi. Sonra ağlayarak ablasını çağırdı ( tabii ben 11 yaşındayım o 10 yaşında ablası 15 yaşında ) sonra ben ana sınıfı tuvaleti önünden geçerken ablası arkadaşlarıyla yanıma geldi ve hiçbir şey söylemeden beni itti ve ben düştüm ( tuvalete değil ) sonra bende onu zıplayarak itmiştim. Sırtı tenis masasına çarpmıştı. Merak etmeyin ölmedi.

Bir tane çocuk durduk yere bana vurmuştu. Bende tuvaletin önüne düşmüştüm. Sonra kalkıp gidiyor taklidi yapıp ona uçan tekme attım ve kızlar tuvaletinin tabanında biraz sürüklendi. Sonra ağlayarak ablasını çağırdı ( tabii ben 11 yaşındayım o 10 yaşında ablası 15 yaşında ) sonra ben ana sınıfı tuvaleti önünden geçerken ablası arkadaşlarıyla yanıma geldi ve hiçbir şey söylemeden beni itti ve ben düştüm ( tuvalete değil ) sonra bende onu zıplayarak itmiştim. Sırtı tenis masasına çarpmıştı. Merak etmeyin ölmedi.
İnandım inandım. He he.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(!)

Geri
Yukarı