Aldığınıza pişman olduğunuz oyunlar nedir?

430518

Hectopat
Bir oyun düşünün, satın aldığınız ve o oyuna vakit harcadığınız için pişmansınız. O oyun hangi oyun?
Benim aslında öyle düşündüğüm bir oyun yok. Satın aldığım bütün oyunları seviyorum. Fakat sizin öyle düşündüğünüz bir oyun varsa söyleyin satın almadan önce 2 kere düşünelim. :D

Fall Guys, aldıktan sonra oynayıp beğenmedim. İşlerim olduğu için oyunu iade etmeyi unutmuşum 1 ay sonra iade etmeye çalıştım kabul etmediler. Sonra da ücretsiz oldu.

Yok galiba. Çünkü oyun alırken iyi mi kötü mu diye araştırıyorum ve zaten çok fazla oyun da almıyorum.

Ama belki Fall Guys olabilir. Oynanış yüzünden değil ama ininal ile almıştım boşu boşuna 1-2 kere komisyon ve 2 lira kesti. Artık kullanmıyorum zaten

The Outer Worlds ve Immortals Fenxy Rising. New Vegas gibi bekliyordum ama öyle çıkmadı. Diğeri de bir Ubisoft klasiği, aşırı tekrar ediyor ve bana Odyssey'in boyanmış hali gibi geldi. Sonuç olarak oynamayı bıraktım belli bir zaman sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orinin ilk oyunu kombatı çok kötü sadece tuş spamlıyorsunuz. The Evil Within 2, Fallout 4, Dying Light ve mgs v bitirmeden bıraktığım oyunlar hepsinin çok eksiği var bazılarının hikayesi leş bazıları da oyun yarım kalmış sürekli tekrarlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı