Aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir?

Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir? Ürünlerden kastım hem fiziksel ürünler hem de oyun gibi sanal ürünler.

Benim aldığıma en çok pişman olduğum ürün SanDisk Ultra 128 GB MicroSD hafıza kartı. Aldıktan 1 gün sonra durduk yere sürekli kendi kendine dosya sistemi bozulmaya başladı. Her 1-2 günde bir sürekli başıma geldiği için de 14 günlük iade süresi dolmadan iade ettim.

Ayrıca 2014 yılında aldığım SanDisk Cruzer Blade 8 GB USB bellek de beni pişman etmişti. İlk aldığımdan beri zaten Windows bu USB belleği yerel disk olarak görüyordu çünkü SanDisk çok akıllıca (!) düşünüp o dönem sattığı bütün USB belleklerini Windows To Go özellikli yapmıştı. Derken USB belleğin plastiği kırılmaya başlamıştı. Kısa sürede de çip arızası vermişti. O ürün maalesef elimde patladı ve yıllar sonra kırıp parçaladım ve çöpe attım.

Sizin aldığınıza pişman olduğunuz ürünler nelerdir?
Rush RK848 klavye.

Yazılım ve donanım sorunlarından dolayı pişman oldum.

Yazılıma renk atıyorum bazı renkler değişmiyor.
Donanım konusunda ise tuşları ve Switch'leri gerçekten dayanıksız. Tavsiye etmem.
Ben şu anda Razer BlackWidow V3 Tenkeyless kullanıyorum. Şimdilik pek sorun yaşamadım. Sadece bazen yazılımı ilk açtığımda klavyenin ışık parlaklığı düşük seviyede takılı kalıyor. Klavyeyi çıkarıp takınca düzeliyor.

Umarım klavyede ciddi sorunlar çıkmaz :)

Bundan önce Corsair K68 Red LED kullanıyordum. Cherry MX Red anahtarlar şu anki klavyemdeki anahtarlara göre daha kaliteli fakat Red Switch ile yazım hatası çok yapıyordum. Oyun artık pek oynamıyorum, onun yerine daha çok yazı yazıyorum. Razer Green anahtarlar daha rahat geldi. Umarım çabuk bozulmaz :)

Geri
Yukarı