Aldığınıza pişman olmadığınız telefon nedir?

Galaxy S4 i9505(Exynos değil S.dragon lu 4G olan model)
Xiaomi Mi 5S (Taş gibi valla 3 yıldır kullanıyorum. En 1.5 yılı daha var)

Hiç pişman olmadığım ilk cihaz herhalde iPhone 5S modeli olur. 3 sene sorunsuz kullandım. Çok memnundum tek sorun 16GB olan hafızaydı. Tabi telefonu havuza düşürene kadar 😟
Havuza düşmese belki şuan bile onu kullanıyor olurdum.

Tabi şuan kullandığım Mi 6 modelini de aldığıma asla pişman değilim 😀
Depolama 64GB ama yine yetmiyor 😂
IMG_20200324_013111.jpg

Bir de konusu burası değil ama bir de S4 var. Aldığıma hiç bu kadar pişman olmamıştım. Tek iyi yanı seni her gün çıldırtsa bile asla ama asla bozulmaması. Hala yaşıyor. S9 Plus yerine Mi 6 almamı sağlayan cihazdır kendisi 😀

Telefonu elinize aldığınızda bile farkı hissedebilirsiniz. Pil konusunda iPhone 8'den daha iyi. 3110 mAh bataryası var. Kamera özellikleri açısından daha iyi. Ve yonga seti A13 Bionic.
Ekran dışında bir fark hissetmedim. Bataryası bana yetiyor. Şu an %90 batarya ömrü ve bir gün rahatlıkla götürüyor yoğun kullanımda bile.

Dediğim gibi sadece büyük ekran nispeten küçük kasa olduğu için İphone 11 düşünmüştüm ama sırf ekran için 3000 TL fark vermek mantıklı gelmedi. Vatan benim telefonu 3500 TL'ye alıyordu değişim kampanyasından.

Samsung Galaxy S6. Uzun süre kullanmıştım kardeşime vermiştim tuvalete düşürdü yoksa hala kullanıyo olurdum. En ufak sıkıntısını görmemiştim.

Nokia 5800 Xpress Music.

2008'de 470 TL'ye almıştım. Benim için en güzel yanı kendi harçlıklarımla almış olmamdı. O telefon 2012'de yerini Samsung Galaxy Note 2'ye bıraktı. Ancak sonrasında aldığım hiçbir telefondan o tadı alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı