Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu neden konuşmuyor?

Makaleler
9
Daha fazla  
Bu ikisi birkaç yıldır muhalefette. AKP'deki yanlışları görüp ayrıldıklarını söylüyorlar ama o zamandan beri eski dönemli ilgili hiçbir şey konuşmuyorlar. Sanki o 16-17 yıllık dönemde hiçbir hata yokmuş, onlar varken her şey dört dörtlükmüş gibi konuşuyorlar. Çünkü o konuları açsalar işin içinden bir yerlerinden o kapının kendilerine çıkacaklarını biliyorlar. Yoksa kaç yıl olmuş, elbette konuşurlardı.

Hele ki Babacan. Adam AKP kurucu üyesi. Bilmediği hiçbir olay olduğunu sanmıyorum. Ancak tek dediği şey benim zamanımda kadrolar çok liyakatlıydı, çok iyiydi. Yok ya yok! O zaman da torpil vardı. Kimse bileğinin hakkıyla gelmedi o yerlere. Hiçbir kafa değişikliği yok. Bu ikisinin bence Millet İttifakı'ndan acilen atılması lazım. Biz yeni zihniyet istiyoruz, eski zihniyetin iyileştirilmiş bir versiyonu falan değil.

IMG_4605.JPG

Millet ittifakı sayın Erdoğan'ı devirmek için kurulmuş bir komplo. Kukla organizasyon, halk da yeter ki Erdoğan gitsin kim gelirse gelsin diye düşünmeden oy veriyor, yazık.
Büyük oyunu görmüşsün kardeşim.

20230227_144749.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cosmic Pegasus önceki konuda hükümetimize şöyle saygı duyalım böyle saygı duyalım derken burada 6 partiye hakaret ediyorsunuz. Bu şekilde kimseden saygı beklemeyin, kukla olanın kim olduğu belli çünkü.

Ben mevcut hükümetten bahsettim 6'lı masa iktidar olsa sevsemde sevmesemde saygımı duyar ağzımı açmam.

Bunlar kadar Karamollaoğlu'nun da bulunmasını doğru bulmuyorum. Siyasette dindar, muhafazakâr kesimden yarar gelmez. Kaldı ki geçmişleri temiz değil hiç birinin.

Geçmişi temiz siyasetçi işini kötü yapan siyasetçidir. Bu sözüm tamamen Türkiye'nin durumuyla alakasız çünkü muhalefetin becerebildiği tek şey oy kaybetmek.

Ben mevcut hükümetten bahsettim Millet İttifakı da olsa iktidar da olsa sevsem de sevmesem de saygımı duyar ağzımı açmam.
Aynen bayağı saygı duymuşsun kukla diyorsun. Ağzını açmamış halin buysa diğerinden Allah korusun.

Geri
Yukarı