Jahrein ve Ali Babacan yayını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Jahrein boş mu yapıyor? Ne konu hakkında boş yapmış söyliyebiliri misin? Kitlesinden bende nefret ediyorum özellikle o chatinden.

Konudan bağımsız olarak sadece bir örnek veriyorum elraenn e sallıyor bot basıyor falan falan diye.

unlost a da sallıyor gereksiz yere

kitlesini yönlendiriyor bazı konularda linç yapması için

Konudan bağımsız olarak sadece bir örnek veriyorum elraenn e sallıyor bot basıyor falan falan diye.

unlost a da sallıyor gereksiz yere

kitlesini yönlendiriyor bazı konularda linç yapması için
Oha. Cidden şaşırdım.
Jahrein boş mu yapıyor? Ne konu hakkında boş yapmış söyliyebiliri misin? Kitlesinden bende nefret ediyorum özellikle o chatinden.
Kanki yazarken de belirttim. Zaman kaybı böyle şeyler.

Unlost a da sallıyor gereksiz yere.

Kitlesini yönlendiriyor bazı konularda linç yapması için.

Unlost'a gereksiz sallamadı bu arada gayet haklıydı. Elraen konusunda haklı olabilirsin gereksiz yere bot diyor bu arada ben elraeini ve Jahrein'i çok seven bir insanım ikisini de izliyorum. Fakat elraenin kitlesi sırf Jahrein'i paylaşıyor diye Twitch ile ilgili kanalları ve sayfalara siz Jahrein'in köpeği misiniz? Diyerek saldırıyor aynı şekilde Jahrein'in kendisini de.

Gayet güzel yayındı fakat Ali babacan Jahrein'in sorduğu sorulardan kaçtığını fark etmişsinizdir. Onun dışında pek sorun göremedim bir kısmını izleyebilmiştim zaten. Bu arada uzun yayın olmuş.

Bu arada elraen bir zamanlar bot atmıştı.

Kesin bir şey yok bence bu konu da.

Unlost'a gereksiz sallamadı bu arada gayet haklıydı. Elraen konusunda haklı olabilirsin gereksiz yere bot diyor bu arada ben elraeini ve Jahrein'i çok seven bir insanım ikisini de izliyorum. Fakat elraenin kitlesi sırf Jahrein'i paylaşıyor diye Twitch ile ilgili kanalları ve sayfalara siz Jahrein'in köpeği misiniz? Diyerek saldırıyor aynı şekilde Jahrein'in kendisini de.

Elraenn ile mevzuyu Jahrein başlattı bu arada ilk sonradan elraenin kitlesi bir şey yapmış olabilir normal olarak.
Oha. Cidden şaşırdım.

Kanki yazarken de belirttim. Zaman kaybı böyle şeyler.
bilmiyormuydun sen yoksa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı