Ali Güngör ve Recep Baltaş GTA 5 videosundaki gizem

Demek istediğim bir gönderme easter eggler de bir gönderme değil midir?

Hocam bisikletliler neyse ama o grove street gönderme değil çünkü Los Santos'ta var olan bir yer orası. Kaldıramazlardı.
Gidip Türk Pro izliyorlar saçma sapan sonra mezar diyorlar :D
Eminim hayatında GTA V oynamamıştır.

Hocam o geçti ya. Trevor vurdu tommy vercettiyi :D
Hocam Micheal ile Franklin orada birbirlerine roket atıyor o sırada üstlerinden F-16 ile geçen Trevor havada Tommy yakalıyor bunu gören Niko Bellik de sinirlenip telefonuna şifreyi girip ölümsüz olup çatışıyor. Haberiniz olsun. Görmedim demeyin.

Sonrasında neydi o adamın ismi bi' tane vard ıya GTA five oynayıp adamlara bir şey yapıyordu. Yok uzaydan falan atlıyordu ondan falan mı gördünüz?

Ha bir de arada bir GTA five oynayın.

Arkadaşlar özür dilerim GTA 5 de modsuz olarak öyle bir yer var mezarın yanında buraya benzer bir yapı olduğu için gözümden kaçmış ama gerçekten var böyle bir yer haritada yerini biliyordum fakat aklıma gelmiyor seneler önce bulmuştum içinde canlı canlı carl vardı

Arkadaşlar özür dilerim GTA 5 de modsuz olarak öyle bir yer var mezarın yanında buraya benzer bir yapı olduğu için gözümden kaçmış ama gerçekten var böyle bir yer haritada yerini biliyordum fakat aklıma gelmiyor seneler önce bulmuştum içinde canlı canlı carl vardı
Kardeşim 7 yıldır oynuyorum bir cacık bilmeden boş boş konuşma ne olursun.

Geri
Yukarı