Aliexpress'ten Hangi GTX 750Ti Alınmalı?

Yani, performans farkı olacaktır illaki?
Tam olarak neyi sordun anlamadım ama BİOS modlanmış ekran kartı kansere bile sebebiyet verebilir. Benim elimde bu LİNK de ki karttan vardı hala satıyorlar benim elime ücretsiz geçtiği için kartı yaksam da sıkıntı olmadığı için ben tekrar orijinal haline çevirdim BİOS ayarlarını.
Kartın sahte BİOS olduğunu anlamak için bu TechPowerUp kullanabilirsin yada direk Nvidia yada AMD'nin kendi sitelerinde özelliklerine bakabilirsin.
GTS 450 ekran kartını alıyorlar BİOS ayarlarını GTX 960 yapıyorlar bir iki de süslemeyle satıyorlar inananlar alıyor. Dikkat edersen attığım ekran kartının işlemci hızı 783 MHz diye belirtilmiş oysaki orijinal işlemci hızı 1127 MHz.

Türk arkadaşlarımızdan alan insalar var Gtx 750ti kartı. Resimler atmışlar, uyuşuyor çekirdek hızları vs. Ben çok işin erbabı değilim parça parça alıp 1750-1800 TL 'ye böyle bir sistem yapayım dedim. Kartı da Çin üzerinden getiririm diyordum. Alanlar memnun gibi araştırmadan adım atmam, evet sizler de çok haklısınız. Hiçbir lafım yok, ama gördüğüm kadarıyla sanki en azından bu attığım 4 kart için ki hepsi aynı satıcı sanırım kart düzgün gibi. Sizler daha iyi bilir yine ekliyorum.
Tam olarak neyi sordun anlamadım ama BİOS modlanmış ekran kartı kansere bile sebebiyet verebilir. Benim elimde bu LİNK de ki karttan vardı hala satıyorlar benim elime ücretsiz geçtiği için kartı yaksam da sıkıntı olmadığı için ben tekrar orijinal haline çevirdim BİOS ayarlarını.
Kartın sahte BİOS olduğunu anlamak için bu TechPowerUp kullanabilirsin yada direk Nvidia yada AMD'nin kendi sitelerinde özelliklerine bakabilirsin.
GTS 450 ekran kartını alıyorlar BİOS ayarlarını GTX 960 yapıyorlar bir iki de süslemeyle satıyorlar inananlar alıyor. Dikkat edersen attığım ekran kartının işlemci hızı 783 MHz diye belirtilmiş oysaki orijinal işlemci hızı 1127 MHz.

Çift fanlı olan daha avantajlı fakat bu ürünlerin 2.el olduğunu da unutma sonuç olarak elektronik parça belki 2 gün belki 2 yıl sonra arıza verebilir ama bunlar düşük ihtimal ben alacak olsaydım Tahmini Teslimat Zamanı bu kartı alırdım ki soğutması daha iyi olduğu için O.C. yapmak istersen sorun yaşamazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı