Aliexpress'ten Mouse Siparişi

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    91,3 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat sahte ürün fiyatı değil. Ben de G304 almıştım aliexpress den. Fiyat farkı aşağı yukarı aynı. Ürün özelliklerine bakınca marka ve model açık olarak yazılmış. Bu kısma yalan bilgi giremezler.

Fiyatı normal Viper Mini Razer'ın neredeyse en ucuz faresi. Aliexpress üzerinden pek çok alışveriş yaptım. Bütün fareler de tarafıma sorunsuz ulaştı. Ama bu pandemi gündeminde yurtdışı alışverişlerin durumu hakkında pek bilgim yok. Aliexpress üzerinden ürün araştırırken daha çok satış rakamlarına bakın.
Viper Mini büyük ihtimalle yakın zamanda Türkiye piyasasına gelecektir. İsterseniz biraz daha bekleyin.

Fiyatı normal Viper Mini Razer'ın neredeyse en ucuz faresi. Aliexpress üzerinden pek çok alışveriş yaptım. Bütün fareler de tarafıma sorunsuz ulaştı. Ama bu pandemi gündeminde yurtdışı alışverişlerin durumu hakkında pek bilgim yok. Aliexpress üzerinden ürün araştırırken daha çok satış rakamlarına bakın.
Viper Mini büyük ihtimalle yakın zamanda Türkiye piyasasına gelecektir. İsterseniz biraz daha bekleyin.

Eğer gelecekse beklemekte yarar var çünkü Aliexpress ne kadar güvenli olsa da satıcılar o kadar güvenli değiller

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı