Alındı: 3000TL'ye monitör dahil sistem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım 3000 TL yazmışsın fakat 3237 TL lik sistem toplamışsın bende bu yüzden 3.146,03 TL lik bir sistem topladım.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam AMD işlemci istemiyorum, İntel olursa iyi olur. Bir de benim düzenlediğim sistemdeki hataları söylerseniz daha iyi olur.

Arkadaşım 3000 TL yazmışsın fakat 3237 TL lik sistem toplamışsın bende bu yüzden 3.146,03 TL lik bir sistem topladım.

ekran-al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-png.6917

3000 tl yuvarlak hesap olduğu için yazdım 300-350 ye kadar esneme yapabilirim.işlemci i5 4690 daha iyi değilmi, birde overclock gibi şeyler düşünmüyorum ekran kartıda o yüzden Asus Gtx770 Directcu 2 Gddr5 4Gb 256Bit Nvidia Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar daha iyi olur gibime geliyor, ne diyorsunuz.

Hocam 4 gb olması bizim için önemli değil o yüzden fazla para vermeye gerek yok tabi birden fazla monitör kullanacaksanız.

Onerdigim sistemi al.

İşlemciyi intel yapsak ne gibi sorunlar olur. Amd deki ses ve ısınma gibi sorunları çok yaşadığım için hiç sevemedim..

Hocam 4 gb olması bizim için önemli değil o yüzden fazla para vermeye gerek yok tabi birden fazla monitör kullanacaksanız.

Birden fazla monitör haricinde ileriye dönük bir hareket olmaz mı ?

işlemciyi intel yapsak ne gibi sorunlar olur. amd deki ses ve ısınma gibi sorunları çok yaşadığım için hiç sevemedim..

birden fazla monitör haricinde ileriye dönük bir hareket olmazmı ?
İleriye dönük istiyorsanız 3GB lik bir ekran kartı yetecektir. Ama illa 4GB lik alacağım diyorsanız seçim sizin benimki sadece ni ç
öneriydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı