[Alındı] GALAX GTX970 HOF

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süre sonra bugün, sipariş verdiğim Galax GTX970 HOF elime gelmiş bulunmakta. Resimleri gece yükleyeceğim. Elimde orijinal oyun bulunmadığı için oyun testi yapamayacağım. Performansını merak edenler için istedikleri benchmark testini yazarlarsa test sonuçlarını paylaşabilirim. Iyi sosyaller dilerim.

Burası bir forum, herkes düşüncelerini beyan edebilir. Az araştırırsan 290X CF gibi bir kartın 980 SLI kartını 4K performansını çok rahat yakalayabildiğini ve maliyetin daha uygun olduğunu görürdün.

Kedi-Ciğer durumuna gelirsek rahat ol kardeşim bende 780Tİ var :)
Buyrun birde işin espiri kısmı :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam gülmekten koptum. :D Arkadaşa da hayırlı olsun kartı. Ben de de Zotac GTX 970 Amp Extreme kartı var. Merak ettim de şimdi 3.5 mu kullanıyoruz? :D

Hayırlı olsun güle güle kullanın :) 4 senedir Gigabyte GTX 580 kullanıcısıyım bir aksilik olmazsa 970'e geçmeyi planlıyorum. Tercihimi gigabyte yada galax markasından kullanacayım, sizin gibi 1080p'de oyun oynayacagım icin kartın 3.5 GB olması beni ilgilendirmiyor. Kartın 3.5GB +500MB olması fiyat performans kartı olmasını engellemiyor. Galax almakla iyi bir seçim yaptınız bence türkiyede yaygınlaşmamış olmaması kötü bir durum. Yurt dışında övgüyle bahsediliyor bir cok benchmark testlerinde gerek performans olsun gerek sogutma olsun asus ve MSI'ı geride bırakıyorlar. Firma sadece ekran kartı yapıyor buda işlerinin ehli olmasını gösteriyor. Bana göre ekran kartlarında evga galax gigabyte ve digerleri diye ayrılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi versiyonunu kullanıyorum 2 aydır. 1080P de hiç bir sıkıntı sorun yaşamadım. 3.5 olayınıda takmıyorum 4k ekran alamıyorum şuan olurda bir gün alabilirsek düşünürüz o zamana. Ancak 1080p de aslan gibi performansı :neo: Güle güle kullanının Hall Of Fame yazısı da gayet şıkmış bir nazar boncuğu takın gelen giden misafir nazar değdirmesin :ROFL: :like::like:

Şu ram olayını anlatmaktan bıktım.
İlk olarak hayırlı olsun. Bu arada kart anakartta'ki tüm slotları kapatmış. (en sondaki hariç) 3 slot kaplıyor olması dışında kartı sevdim. i3 2340 ile oyun performansı nasıl bu kartın. İyidir ama yinede sormak istedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı