[Alındı] i5 6500 ve GTX 960 Tabanlı Sistem

Arkadaşın sistemi monitörü çıkarınca ( ne de olsa büyük ve oyuncu monitörü :) ) 2900TL etmekte. Yani o fiyata o sistem toplanmaz diyen arkadaşlar arkadaşın neyi daha çok seveceğini kavrayamamış herhalde. Herkesin zevki farklıdır ve bu arkadaş ekipman ve monitöre önem vermiş. Elbette çoğu kişi başta sisteme önem verir fakat zaten sistem çok iyi. Adamlar YouTube için GTX 660 ile video çekiyor. GTX 960'da zaten piyasadaki 1-2 oyun hariç resmen bütün oyunları ultrada oynatıp aynı zamanda ShadowPlay sayesinde video bile çektiriyor. ShadowPlay'i kullanan herkes memnun kalmıştır. Performansa etki bile etmiyor ShadowPlay :)

GTX 960 ile GTX 970'in arasındaki farkı biliyoruz fakat iyi oyuncu monitörü ve ekipmansız oyunun ne kadar zevk vereceği de gözden geçirilmeli diye düşünüyorum. 2900TL'lik bir sisteme bu kadar iyi parçalar sığdırmış Vatan çalışanı. Gerçekten hoş parçalar. 2900TL'ye Vatan veya diğer sitelerde GTX 970 + i5 6500+ Z170 sistem toplayabilir miyiz acaba? Tabii ki hayır :)

O zaman Kasadan kısıp, RAM'dan kısıp, SSD'den kısmışsanız o fiyata toplayabilirsiniz. :D
Buyurun hocam :D
SSD Yerine 20-30 tl ekleyip 1TB HDD alınabilir :)
Eki Görüntüle 148699
Haziran gibi pc toplucam bu yazdıkların o zamanda iyi olur mu

Buyurun hocam :D
SSD Yerine 20-30 tl ekleyip 1TB HDD alınabilir :)
Eki Görüntüle 148699
Haziran da bu attığın resimlerdeki parçalar hala kuvvetli olur mu tamda böyle birşey toplamak istiyorum

Haziran'a kadar Pascal mimari ve Polaris mimari gelecek gibi gözüküyor. Haziran geldiğinde konu açarsın yardımcı oluruz :) Ekran kartı nesilleri bu yıl bir üst kademeye geçeceği için bu bilgisayarı Haziran'da almak yanlış olur.

Haziran'a kadar Pascal mimari ve Polaris mimari gelecek gibi gözüküyor. Haziran geldiğinde konu açarsın yardımcı oluruz :) Ekran kartı nesilleri bu yıl bir üst kademeye geçeceği için bu bilgisayarı Haziran'da almak yanlış olur.

Her ikiside çıksın, sizin yine bir yerlerden Polaris'e laf sokacağınız belli. Çünkü yorumda GTX kelimesinden başka bir kelime göremedim.

Hocam monitör renkleri iyi verebiliyor mu ? Özellikle de siyahı. VC239H ve bu monitör arasında kaldım. Tavsiye eder misiniz ?

Öncelikle iyi günlerde kullanırsın inşaAllah. Güzel bir makine toplamışsın. Almış olduğun windows ürü nünde sıkıntı olmadı heralde. Bende bu şekilde orjinal windows almak istiyorum. Öneri ve deneyimlerinden bahsedermisin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı