[Alındı] i5 6500 ve GTX 960 Tabanlı Sistem

Buyurun hocam :D
SSD Yerine 20-30 tl ekleyip 1TB HDD alınabilir :)
Ekran Görüntüsü (64).png

Hayırlı olsun, bol fps li günler. :) :D

Hayırlı olsun.

Güzel sistem olmuş iyi günlerde kullanın

Muhteşem bir sistem. Hayırlı olsun. :)

Güzel bir sistem olmuş. Hayırlı olsun

Hayırlı olsun çok güzel sistem güle güle kullan

Hayırlı olsun.Benimde maddi durumum elverdiği zaman almayı düşündüğüm sistemi almışsınız i5-6500 ve GTX 960 4G çok iyi parçalar, fazlasına gerek yok.

Hayırlı olsun mükemmel bir sistem olmuş darısı başımıza :D

Hayırlı olsun güle güle kullanınız.

Hayırlı olsun :)
O kablolar arka tarafa çok güzel sığıyor ama toplayan kişi uğraşmamış heralde.

Tabiikide o fiyata daha iyi toplanır diyip keyfinizi kaçırmayacağım. Canavar gibi sistem hocam hayırlı olsun. Bi ömür güzel güzel kullanın inşallah.

Hayırlı olsun. Daha iyisi olabilirdi. Bol fpsli günler.

Çok Teşekkür ederim darısı sizin başınıza inşallah :) "1 haftalık ceza yediğim için cevap veremedim kusura bakmayın"

Hayırlı olsun. Vatandan değilde Sinerji-Webdenal'dan alsaydın en az 150 TL cebinizde kalırdı.
İnternet den alma gibi bir imkanım olmadığı için mecburen vatan bilgisayarın şubesinden almak zorunda kaldım.

İlk kez vatan elemanı doğru bir yönlendirme yapmış anakart seçimi konusunda o anakartı alman iyi oldu çünkü 3 sene sonra işlemcin teklerse gider yerine i7 6700K takar birde ufak overclock çakarsın 2 senede o öyle gider. Güzel sistem hayırlı olsun. Eğer güç kaynağının sesi rahatsız edecek boyuttaysa hiç vakit kaybetme kasayı değiştir.
Çok sağol içimi ferahlattın fan sesi de değiştirilecek kadar aşırı değil.

Kusura bakmayın. 3800 TL'lik bir fiyata GTX 960 almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. 700 TL'lik R9 380 çok daha iyi performans veriyor. Buraya danışmadan almışsınız belli. Danışsaydınız kimse size GTX 960 aldırmazdı. Yine de hayırlı olsun. O fiyata i5 6600k'lı sistem ve daha iyi ekran kartı alınırdı. 3-4 yıl yine de sizi üzmez.
Moralinizi bozmak istemem ama bakabilirsiniz:

Eki Görüntüle 148125
Not da belirttiğim gibi amd almam
Not: Ekran kartını Nvidia tercih ettim çünkü video çekicem ve AMD'den gerçekten nefret ediyorum. 1 - 2 kere başımı yaktı ve bir daha asla AMD almam

@Nuri34 Hayırlı olsun, 2-3 ay sonra RAM ve 1-2 sene sonra yeni ekran kartı alacağınızı düşünürsek çok güzel bir sistem olmuş. Size bir şey soracağım ben de Kinguin'den Windows 10 almayı düşünüyorum. Şu an herhangi bir "İşletim sistemi orijinal değil" veya "1 yıl süresi kaldı" gibi bir yazı/uyarı ile karşılaştınız mı? Yoksa sorunsuz bir şekilde mi?
Windows u kuralı 10 gün falan oluyor herhangi bir sıkıtsı yok

Gayet güzel bir sistem. İleriye dönük bir sistem güle güle kullanın. Ayrıca 3800TL'ye klavye mouse seti ve monitör dahil değil mi?
evet klavye mouse ve monitör dağil

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle, Vatan bilgisayarda toplarken kablolama yapmalarını istediniz mi yoksa kendileri mi böyle topladılar. Bu arada harika bir sistem kesinlikle pişman olmassın.
teşekkürler sağolun sistemi onların toplamasını ben istedim kablolamayı da sabah erken saatte gittiğim için fazla müşteri olmadığından daha fazla uğraştılar kendi azıyla söyle dedi fazla müşteri olsaydı bu kadar özen gösteremezdim dedi

Hocam ben o monitörü hdd yi klavye mouse çıkartıp 2500 tl ye i5 6500 ve gtx 960 2G sistem topladım.
3900 tl ye yazık olmuş. Ama hayırlı olsun diyelim sizi 2 sene götürür.

Buyurun hocam :D
SSD Yerine 20-30 tl ekleyip 1TB HDD alınabilir :)
Eki Görüntüle 148699
yazık olan bir şey yok zaten eksik olan parçaları kodumu hemen hemen aynı fiyata geliyor birde benim İnternet den alma gibi bir imkanın yoktu

Millet ekran kartına para yatırıp gider ekipmanları tırt yapma peşinde. İleride upgrade yapmak istediğinde full değişime gitmek zorunda kalsın diye. Sistemin güzel hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı