[Alındı] i5 6500 ve GTX 960 Tabanlı Sistem

Merhaba. Sistem çok güzel toplanmış, hayırlı olsun fakat dikkatimi çeken birşey var. Msi'ın Gtx 960 modelinde backplate bulunmuyor. Kendiniz mi taktınız yoksa bu şekilde mi aldınız ?

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. :)

Öncelikle iyi günlerde kullanırsın inşaAllah. Güzel bir makine toplamışsın. Almış olduğun windows ürü nünde sıkıntı olmadı heralde. Bende bu şekilde orjinal windows almak istiyorum. Öneri ve deneyimlerinden bahsedermisin.
Eğer öğrenciyseniz buyrun buradan Microsoft DreamSpark - Product Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update siteye kayıt olup bedava şekilde indirebiliyorsunuz. Yalnız bu sürümün bazı eksiklikleri var, araştırırsanız daha ayrıntılı sonuçlar bulursunuz.

Sizin de AMD kelimesinden başka kelime görmedik.
@MasterofTechnology
Not: Ekran kartını Nvidia tercih ettim çünkü video çekicem ve AMD'den gerçekten nefret ediyorum. 1 - 2 kere başımı yaktı ve bir daha asla AMD almam zaten bu ekran kart beni 1 - 2 sene rahat götürür.
Şimdi Murathan cevabı vermiş zaten :) . Ayrıca ben bir cevap vereyim. Şimdi konuyu açan arkadaşın cevabına bak. Benim cevabıma bak. Video çekmek için gidip AMD almak yanlış olur. ShadowPlay özelliği bulundurduğu için Nvidia oyun sırasında FPS düşürmeden video çekmeye yarar. Ayrıca bilgisayarın depolama alanını resmen yemez. Bu özellikler AMD'de yok. Ayrıca diğer video çekme programları içinde hine dediğim gibi hiç biri ShadowPlay'in yanından geçemez. Altını çizerek söylüyorum GTX resmen video çekmek için yapılmış. Aynı zamanda stream için de :)
Şimdi gelelim konuyu açan arkadaşın söylediğine '' Video çekmek istiyorum , AMD'den nefret ediyorum. ''...
Sen bu şekilde iftira atarak daha çok tepki görürsün. Biraz konu takip et. Boşa mesaj yazma.

@MasterofTechnology
Not: Ekran kartını Nvidia tercih ettim çünkü video çekicem ve AMD'den gerçekten nefret ediyorum. 1 - 2 kere başımı yaktı ve bir daha asla AMD almam zaten bu ekran kart beni 1 - 2 sene rahat götürür.
Şimdi Murathan cevabı vermiş zaten :) . Ayrıca ben bir cevap vereyim. Şimdi konuyu açan arkadaşın cevabına bak. Benim cevabıma bak. Video çekmek için gidip AMD almak yanlış olur. ShadowPlay özelliği bulundurduğu için Nvidia oyun sırasında FPS düşürmeden video çekmeye yarar. Ayrıca bilgisayarın depolama alanını resmen yemez. Bu özellikler AMD'de yok. Ayrıca diğer video çekme programları içinde hine dediğim gibi hiç biri ShadowPlay'in yanından geçemez. Altını çizerek söylüyorum GTX resmen video çekmek için yapılmış. Aynı zamanda stream için de :)
Şimdi gelelim konuyu açan arkadaşın söylediğine '' Video çekmek istiyorum , AMD'den nefret ediyorum. ''...
Sen bu şekilde iftira atarak daha çok tepki görürsün. Biraz konu takip et. Boşa mesaj yazma.
Video çekim , render gibi işlere girişecekseniz kesinlikle GTX 960 almakla doğru bir şey yapmışsınız. Onlara aldırış etmeyin.

Öncelikle iyi günlerde kullanırsın inşaAllah. Güzel bir makine toplamışsın. Almış olduğun windows ürü nünde sıkıntı olmadı heralde. Bende bu şekilde orjinal windows almak istiyorum. Öneri ve deneyimlerinden bahsedermisin.
Teşekkürler sağol ürün anahtarında herhangi bir sıkıntı yok satın alır almaz key de mail olarak yollanıyor yada siteden bakabiliyorsun gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı