[Alındı] i5 6500 ve GTX 960 Tabanlı Sistem

Hayırlı olsun.Benimde maddi durumum elverdiği zaman almayı düşündüğüm sistemi almışsınız i5-6500 ve GTX 960 4G çok iyi parçalar, fazlasına gerek yok.

Moralinizi bozmak istemem ama bakabilirsiniz:

2.jpg

@Nuri34 Hayırlı olsun, 2-3 ay sonra RAM ve 1-2 sene sonra yeni ekran kartı alacağınızı düşünürsek çok güzel bir sistem olmuş. Size bir şey soracağım ben de Kinguin'den Windows 10 almayı düşünüyorum. Şu an herhangi bir "İşletim sistemi orijinal değil" veya "1 yıl süresi kaldı" gibi bir yazı/uyarı ile karşılaştınız mı? Yoksa sorunsuz bir şekilde mi?

Gayet güzel bir sistem. İleriye dönük bir sistem güle güle kullanın. Ayrıca 3800TL'ye klavye mouse seti ve monitör dahil değil mi?

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle, Vatan bilgisayarda toplarken kablolama yapmalarını istediniz mi yoksa kendileri mi böyle topladılar. Bu arada harika bir sistem kesinlikle pişman olmassın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı