[Alındı] i7 6700K ve GTX 1070 Sistem

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandir bir sistem toplama telaşındaydım. İlk başlarda ufak bir bütçe ayırmıştım GTX970 düşünüyordum fakat herkes bekleyip 1070 almamı söyleyince ve almışken düzgün bir şey alalım düşüncesiyle, aşağıdaki sistemi satın aldım. Bütçeyi biraz aştığım için kasa, PSU, RAM, monitör gibi parçaları biraz düşük tuttum. 250 GB SSD ve 1 TB HDD seçeneği yerine, HDD almayıp 500 GB SSD almayı uygun gördüm.

Sistem yarın elime ulaştığında montajını yapıp, performans testlerini de ekleyeceğim.

pc.jpg

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandir bir sistem toplama telaşındaydım. İlk başlarda ufak bir bütçe ayırmıştım GTX970 düşünüyordum fakat herkes bekleyip 1070 almamı söyleyince ve almışken düzgün bir şey alalım düşüncesiyle, aşağıdaki sistemi satın aldım. Bütçeyi biraz aştığım için kasa, PSU, RAM, monitör gibi parçaları biraz düşük tuttum. 250 GB SSD ve 1 TB HDD seçeneği yerine, HDD almayıp 500 GB SSD almayı uygun gördüm.

Sistem yarın elime ulaştığında montajını yapıp, performans testlerini de ekleyeceğim.

Eki Görüntüle 166660
Hayırlı olsun, güle güle kullanın, mavi ekransız günler dileğiyle. :)

Hayırlı uğurlu olsun, Güzel sistem. Epeydir forumları geziyorum. İlk defa yorum yapmak istedim.

Bu arada radyatörün fanlarını göremedim. Dış tarafa mı taktın? Fanları radyatöre iç taraftan dışa havayı tahliye edecek şekilde montajını yapabilirsin.

Hayırlı olsun güle güle kullanın öncelikle. Tundra TD02 seçme nedeniniz fiyattan kısmak mı yoksa f/p'da başarılı bir soğutucu mu? Ben de H110i gt düşünüyordum Tundra'dan biraz daha pahalı. Soğutucu seçiminizi neye göre yaptınız? Seste sorun yaşadınız mı yoksa sessiz mi? Önerir misiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı