[Alındı] Intel i7 9700 ve RTX 2070s Sistem

Monitör daha iyi olabilir diye düşünüyorum 2k gibi :)
Çok isterdim 2K veya 4K olsun ancak kalite oralara gidince fiyat uçuyor. Zaten genelde CS:GO oynuyorum. Onu da 1280*1024 oynadığım için işimi görür diye düşündüm. Dizi, film vb. içeriği zaten 4K televizyonum var ondan izliyorum.

Çok isterdim 2K veya 4K olsun ancak kalite oralara gidince fiyat uçuyor. Zaten genelde CS:GO oynuyorum. Onu da 1280*1024 oynadığım için işimi görür diye düşündüm. Dizi, film vb. içeriği zaten 4K televizyonum var ondan izliyorum.
Bu sisteme fiyat uçuyor demeniz şaşırttı beni :D zira sadece ekipmanlar bir dünya para siz kullanıyorsunuz memnunsanız sorun yok tabi :)

Bu sisteme fiyat uçuyor demeniz şaşırttı beni :D zira sadece ekipmanlar bir dünya para siz kullanıyorsunuz memnunsanız sorun yok tabi :)
Aslında 23" civarında kalsam 2K olurdu. Ancak 27" olunca fiyat çok artıyor. Maddi konuya gelince de aslında para biriktirmiştim bir kaç yıl ve GTX1070 alacaktım. Yeni çıkmıştı o zaman. Daha sonra madencilik (mining) mevzusu patlayınca bizim hayal de patladı. Daha sonra RTX duyuruldu. Ben para biriktirmeye devam ettim tabi bu sürede derken geldiğim nokta bu. Yani bilgisayar yenileyim 15.000₺ hop al bakalım olmadı. 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı