[Alındı]Kinguin Windows 10 Professional OEM Key Almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Son Anka

Kilopat
Daha fazla  
Kinguin'den Windows 10 Professional OEM Key almayı düşünüyorum bazı sorularım var. Bilgisi olanlar cevaplarsa mutlu olurum teşekkürler :)

1-OEM keyin Retail keyden (normal Windows 10'dan) farkı nedir ? (Eksileri nelerdir ?)

2-Bu OEM keyin süresi ne kadar ? 1 yıl mı yoksa tek anakartta ömür boyu mu ?

3-Etkinleştirme ile ilgili vs herhangi bir sorun yaşar mıyım ? Aranızda hiç yaşayan oldu mu Kinguin'den aldığı OEM Windows 10 keyinde ? (Okuduğum kadarıyla bir ara yaşayanlar olmuş 2 yıl önce ama ilk çıktığı zamanlar içindir diye düşünüyorum yani daha güncel şu 1 yıl içerisinde vs yaşayan var mı böyle bir sorun ?)

4-Diyelim ki aldım Windows 10 Pro sorunsuz olarak nereden indirebilirim ? (Buradan aracı ile mi indireceğim örneğin ? Kurulumu değil sadece İSO dosyasını nereden legal olarak edinebilirim onu soruyorum.)

fsd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Oem key tek anakartta kullanılabilir başka pc veya başka aynı anda birden fazla pcde kullanılamaz (öyle deniyor ama ben 4 yıl önce aldığım bilgisayardaki keyi yeni pcde yeniden windows 10 ile kullandım sıkıntı çıkmadı)
2- Anakartta ömür boyu.

3- Bu siteyle ilgili bir deneyimim yok yalan olmasın.

4- Evet verdiğin linkteki araçtan legal olarak iso dosyasını edinebilirsin.

Hayırlı olması dileğiyle.

1- Oem key tek anakartta kullanılabilir başka pc veya başka aynı anda birden fazla pcde kullanılamaz (öyle deniyor ama ben 4 yıl önce aldığım bilgisayardaki keyi yeni pcde yeniden windows 10 ile kullandım sıkıntı çıkmadı)
2- Anakartta ömür boyu.

3- Bu siteyle ilgili bir deneyimim yok yalan olmasın.

4- Evet verdiğin linkteki araçtan legal olarak iso dosyasını edinebilirsin.

Hayırlı olması dileğiyle.

Cevaplar için sağolasın :) Özellikle site hakkında bilgili kullanmış biri gelirse çok daha iyi olacak :) Ömür boyu olması iyi :D

Üyelerden alan kişiler olmuştu. Bir sorun yaşamadılar diye biliyorum. Yine alan bir kişiden bilgi almak daha iyi olur.

Üyelerden alan kişiler olmuştu. Bir sorun yaşamadılar diye biliyorum. Yine alan bir kişiden bilgi almak daha iyi olur.

2 yıl önce ki konularda çok fazla sorun yaşayan ve para iadesi alan kişi gördüm. O yüzden güncel yakın zamanda alan birileri varsa sorun yaşamış yada yaşamamış olmaları ile ilgili vs bilgi almak istiyorum haliyle :)

Ben aynı fiyattan yaklaşık 3 ay önce kadar aldım. 1 Ay sıkıntım oldu. Gönderdikleri key geçersiz di. Yok telefondan microsftu ara vs. vs. aradım geçersiz key verilmiş, bunu kinguine ilettim bize kanıt gerekli dediler konuşmayı mı kaydedeyim ne yapayım ? daha sonrasın da pc de chat yoluyla görüş dediler görüştüm ekran resimlerini ilettim vs. biraz uğraştıkdan sonra düzgün key tekrar gönderdiler. ( 1 ay uğraşmamın nedeni boş vaktim olmadıgından )

Ben aynı fiyattan yaklaşık 3 ay önce kadar aldım. 1 Ay sıkıntım oldu. Gönderdikleri key geçersiz di. Yok telefondan microsftu ara vs. vs. aradım geçersiz key verilmiş, bunu kinguine ilettim bize kanıt gerekli dediler konuşmayı mı kaydedeyim ne yapayım ? daha sonrasın da pc de chat yoluyla görüş dediler görüştüm ekran resimlerini ilettim vs. biraz uğraştıkdan sonra düzgün key tekrar gönderdiler. ( 1 ay uğraşmamın nedeni boş vaktim olmadıgından )

Ben uğraşamam o kadar :D Sinir problemleri olan bir insanım bir yerden sonra çıldırırım zaten kafam bozuk şu sıralar. Adam gibi veriyorlarsa eğer alacağım :D Aldığımda girmeliyim ve sorunsuz etkinleşmeli (y)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı