[Alındı] Note 4 Protective Cover

Şimdiye kadar kullandığım note serileri içerisinde ilk defa kılıf kullandığım model Galaxy Note 4 oldu. Hiç aklımda yokken kenar kısmındaki metal çerçevede kendiliğinden oluşan ufak çizilmeler beni kılıf seçimine zorladı. Bu çizilmenin nedeni kalitesiz materyalden üretildiğinden mi bilinmez ancak şunu kesin söyleyebilirim Galaxy Note 4'ü kesinlikle kılıf ile kullanmak gerekli.

Bu kılıf piyasada olan silikon kılıflar gibi bükülmüyor. Arka tırtıklı bölüm sert, yanlar ise polikarbon materyalden üretilmiş. Note 3'teki deri hissiyatı bu kılıfta da geçerli. Yan kısımlarda da çok az bir yükselti var. Bu fark cihazı yüzüstü koyduğunuzda ekranın yüzey ile temasını engelliyor. Ayrıca arka kısmında kamerayı koruması için 1 mm çapında bir yükselti var. Kesim olarak mükemmel oturuyor ve telefonu asla kalınlaştırmıyor. Kılıfsız kullanıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Cebe koyarken zorlanma gibi bir durumda yaşanmıyor. Kullanım açısından da kesinlikle rahat. Kadifemsi iç yüzeyi ile kılıfın kullanımı sırasında cihaza en ufak bir hasar vermemesi sağlanmış. Kılıf, bütün tuşları tamamen kapatıyor ve kullanım açısından ise hiç bir zorluk yaşatmıyor. Temizliği ise gayet basit, üfle gitsin. Şuan kılıf üzerinde çizilme gibi bir hasar yaşamadım.
Siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 renk seçeneği mevcut. Ben mavi olanından aldım. Fiyatı ise 59 lira. Alacak olanlara tavsiye ederim. Spigen gibi telefonu patatese çevirmiyor ve yarı fiyatına.

note4protectivecover.jpg

note4protectivecover_2.jpg

note4protectivecover_3.jpg

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Bende Spigen Capsule kullanıyorum. Evet, her türlü darbeden telefon tek çizik almadan çıkıyor. Fakat telefonu iki katına çıkartıp, ağırlığı da en az 1.5K arttırıyor. Telefonu kılıftan çıkartınca ne kadar da ince ve zarifmiş diyorum.

Birde, S Pen'in orası serçe parmağını kestiriyor mu tutarken?

S Pen giriş kısmı içeriye doğru kavisli bir yapıda olduğundan herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorsun. Arka kısmı ise deri hissiyatında diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı