[Alındı] Samsung SyncMaster S23B550 Monitör

İyi forumlar arkadaşlar, dün RX 480 Nitro+ 4GB almıştım eski ekranım ile sorun yaşadığımdan bugün de Samsung SyncMaster S23B550 PC monitörünü aldım. İkinci el ful HD 1920x1080 çözünürlükte. 4k gibi çözünürlükle pek ilgilenmiyorum. Oyunları HD kalitesinde oynayım yeter. Birkaç gün içinde oyun testleri yapacağım. GTA V CD versiyonum vardı. Çocuklar çekmeceyi karıştırıp CD'leri buluyorlar ve 7. CD'yi kırmışlar. Hepsini Rockstar game'den indiriyorum, indirme işlemi bitince bütün testleri yapacağım.

IMG_1865.JPG
IMG_1866.JPG
IMG_1868.JPG
IMG_1870.JPG
IMG_1871.JPG
IMG_1872.JPG
IMG_1873.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim sıfırdan bir farkı yok. Aldığım kişi öğrenciydi çok fazla kullanılmamış 1 sene önce almış. Sapphire hd 7950 ekran kartım ile acer x191w monitörü kullanıyordum. 1024x768 çözünürlükte olması lazımdı. Sapphire RX 480 alınca mönitöre ilk gün görüntü geldi sonra hiçbirşekilde görüntü gelmedi. Bende ikinci el aldım. Temiz birşey çıktı.
En mantıklısını yapmışsınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı