Almak isteyip de alamadığınız kasa sistemler

YasinGündüz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sevgili arkadaşlar uzun bir süre sonra herkese selamlar. Bundan tam 5-6 önce GTA 5'in de çıkmasıyla birlikte sistem toplama merakına girmiştim ve o yaz forumdan çıkmıyordum. O dönem forumda en çok önerilen sistemlerden bu sistemi almak istiyordum. Okulların açılması, staja başlamam, turizme yönelmem ile birlikte sistem toplama hayalini rafa kaldırmıştım. Daha sonra iş hayatıma başladım ve yeni bir laptop aldım. İçimde hep bir ukte kalmıştır. Sizin de almak isteyip de alamadığınız sistemler varsa paylaşın hem de eski parçaları hatırlamış oluruz. 🙂

sistem.jpg

sistem.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Edit: Hiç okumadan yapmışım, üzgünüm.

R7 240 DDR3 2 GB.
Kingston Hyperx Fury DDR3 1600 MHz 4 GB RAM.
i3-2100 3,10 GHz işlemci.
ASUS MB A68HM-K A68H DDR3 ATX GLAN SATA3 Anakart.

Anakartla diğer etkenler uyumluydu galiba, tam bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sistemim tamam ama sadece Corsair Carbide 500R almak isterdim. Fakat istesem de alamam. Çünkü üretimi yok, üretimi olsaydı da kur yüzünden yanına yaklaşamazdım. En sevdiğim PC kasasıdır kendileri.

-CC-9011012-WW-Gallery-500R-004.png

Bundan sonra da kardeşi 400R geliyor. Neyse ki bunun stoku var ama umarım ben alana kadar bitmez. İyi bir indirim oluşursa ve param da denk gelirse hemen alırım.

-CC-9011011-WW-Gallery-400R-03.png

Son düzenleme:
Benim sistemim tamam ama sadece Corsair Carbide 500R almak isterdim. Fakat istesem de alamam. Çünkü üretimi yok, üretimi olsaydı da kur yüzünden yanına yaklaşamazdım. En sevdiğim PC kasasıdır kendileri.

Eki Görüntüle 533021

Bundan sonra da kardeşi 400R geliyor. Neyse ki bunun stoku var ama umarım ben alana kadar bitmez. İyi bir indirim oluşursa ve param da denk gelirse hemen alırım.

Eki Görüntüle 533024
Corsair kasalar gerçekten çok kaliteli. Benimde o dönem Vengeance C70 hayalimdeydi ve halen fiyatı yüksek. :)

Dosya Ekleri

• Adsız-crop.png
    Adsız-crop.png
    110,4 KB · Görüntüleme: 38
2017 yılında almayı planladığım şu kasayı alsaydım her şey tamamdı :) Her ne kadar malzeme kalitesi olmasa da çok güzel duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2017 yılında almayı planladığım şu kasayı alsaydım her şey tamamdı :) Her ne kadar malzeme kalitesi olmasa da çok güzel duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Enteresanmış gerçekten :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı