Zamlandığı için alamadığınız oyunlar nedir?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Bir oyunu almaya kafayı koymuşsunuzdur ancak o an paranız olmamıştır ya da alacak zamanınız olmamıştır. Tam oyunu alacaktınız ama bir bakmışsınız oyun zamlanmış. Bu durumu yaşadığınız oyunlar nedir?

Benim Baldurs Gate 3. 250 TL iken alamadım ve şu an oyun 800 TL ileride ne kadar olur bilemem ama 250 TL iken keşke alma şansım olsaymış.

Cyberpunk almak yerine FIFA 23 almıştım sonra Cyberpunk zamlandı FIFA'nın fiyatı daha çok düştü 210 gibi bir paraya almıştım FIFA'yı da ikinci olarak da Minecraft 200 lirayken almadım gittim 5 10 tane indie oyun aldım pişman oldum.

Bir oyunu almaya kafayı koymuşsunuzdur ancak o an paranız olmamıştır ya da alacak zamanınız olmamıştır. Tam oyunu alacaktınız ama bir bakmışsınız oyun zamlanmış. Bu durumu yaşadığınız oyunlar nedir?

Benim Baldurs Gate 3. 250 TL iken alamadım ve şu an oyun 800 TL ileride ne kadar olur bilemem ama 250 TL iken keşke alma şansım olsaymış.
Armored Core VI.

Benim Baldur's Gate 3. 250 TL iken alamadım ve şu an oyun 800 TL ileride ne kadar olur bilemem ama 250 TL iken keşke alma şansım olsaymış.

FH4 30 40TL gibi bir şeye düşmüştü şimdi 200TL çok pişmanım.

Benim Baldur's Gate 3. 250 TL iken alamadım ve şu an oyun 800 TL ileride ne kadar olur bilemem ama 250 TL iken keşke alma şansım olsaymış.

Minecraft. O kadar para verilir mi deyip almadım. (199 lira) Sonra gerçekten almak için bi' baktım, 509 lira...

Yeni konular

Geri
Yukarı