İsteyip alamadığınız donanım

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 97
  • Görüntüleme 6B
G4560 işlemcinin performansını görünce bayağı etkilenmiştim ve almak istemiştim. Şuan eski bilgisayarıma SSD ve RAM alacağım ama halen bekliyorum.

Bugüne kadar hep almak istediğiniz fakat alamadığınız donanım. Hani hep içinizde kalmıştır ya geçmişteyken fakat alamamışsınızdır veya hevesiniz kaçmıştır.

Benim mesela GTX 980 Ti geçmişte sürekli almak istemişimdir fakat hiç alamamışımdır. Ek olarak bana en sempatik gelen ekran kartıdır kendisi.

Güzel soru. Sanırım RTX 2080 Ti :(

Güzel soru. Sanırım RTX 2080 Ti :(

Bana RTX 20XX serisini Founders Edition tasarımları çok kötü geliyor. Keşke eski tasarım hatlarını bırakmasalardı. Özellikle 9xx ve 10XX in fe tasarımları mükemmel oluyor.

Bugüne kadar hep almak istediğiniz fakat alamadığınız donanım. Hani hep içinizde kalmıştır ya geçmişteyken fakat alamamışsınızdır veya hevesiniz kaçmıştır.

Benim mesela GTX 980 Ti geçmişte sürekli almak istemişimdir fakat hiç alamamışımdır. Ek olarak bana en sempatik gelen ekran kartıdır kendisi.

Kesinlikle eskilerin gözdesi 750 Ti ve MSI'ın Gaming model kırmızı siyah GTX 1050 Ti ama gel zaman git zaman çok ve çok daha iyisine sahip oldum. Fakat hala içimde bunlara ayrı bir istek, sıcaklık duyuyorum 😁.

Yeni konular

Geri
Yukarı