Zamlandığı için alamadığınız oyunlar nedir?

Total War: Empire. 20 yıllık oyuna 500 TL vermek istemiyorum. Zamanında korsan oynamıştım diye alacaktım zam yemiş yeni maalesef almayacağım.

Dark Souls III. Steam'daki bütün souls oyunlarına sahibim, bir tek şunu alamadım.

Ha bir de Metal Gear Solid Master Collection almak istiyordum da fiyat kuru güncellemesinden sonra fiyatı bayağı bir artacak gibi görünüyor.

Spiderman 2, Assassins creed Mirage ve Diablo 4

Hepsi baldan tatlı oyunlar ama artık oyun oynamak bile lüks işi oldu, insanları zevklerinden ediyorlar.

Cyberpunk 2077, God of War, Spider-Man Remastered, Uncharted 4, Baldur's Gate 3, Elden Ring, birkaç tane de CoD oyunu.
Hocam bir nebze işinize yarayabilir diye yazmak istedim. Etail sitesinde Uncharted ve God Of War oyunları Steam'e göre uygun fiyata satılıyor ve oyunlar Steam key olarak teslim ediliyor. Değerlendirmek isterseniz linkleri bırakıyorum.

Hocam bir nebze işinize yarayabilir diye yazmak istedim. eTail sitesinde Uncharted ve God of War oyunları Steam'e göre uygun fiyata satılıyor ve oyunlar Steam key olarak teslim ediliyor. Değerlendirmek isterseniz linkleri bırakıyorum.

Uncharted'dan haberim vardı hocam yine de teşekkür ederim. Aslında ETail'den Spider-Man ve Uncharted almak istiyorum ama hem eTail hem Steam sepetindeki oyunlarla falan çok yüksek bir fiyat çıkıyor. Ne yapsam bilemedim.

Benzer bir durumdayız aslında, benim de hem Steam hem Etail sepeti biraz yüksek bir fiyat oldu. Karar verme aşamasındayım hala.
Steam dolar sistemine geçince bu fiyatları da göremeyeceğimizi düşündüğüm için bir sıralama yapıp geçişten önce almayı planlıyorum kafamdakileri.

Daha 1 ay önce bile değil Odyssey ve Valhalla 60 liraydı forumda duyurusunu yapmıştım ben almadım :D ne de olsa Game Pass'te var, şu sıralar oyun oynama hevesim yok, oynama alışkanlığımda 1 kere bitir bir daha başyapıt olsa tekrar oynama olduğundan canım çekince Game Pass alır, 1 ay oynar yanına da 1-2 tane başka oyun sıkıştırır işi öyle tatlıya bağlarım dedim Game Pass'e ay sonunda zam gelecek diye zamanında 60 lira vermediğim oyunu hala hevesim yokken ve sadece Odyssey'i 240 liraya kiralamış oldum. Bir de epic bedava verdiğinde pc'im yok diye gta 5 almamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı