Kur Yükselişi Yüzünden Alamadığınız Ürünler

2000 liralık telefonun fiyatı arta arta tam 3000 liraya kadar çıktı. Eski zamanlardan beter olduk, cep telefonu lüks oldu anasını satayım. Her yerde adamlar 15 günlük asgari ücret parasıyla son model telefon alırken biz orta segment bir model için bile 2-3 asgari ücret parası ödüyoruz.

@Rivai BİM'e de o kadar güvenme, ucuzcu marketler olarak bilinen BİM, A101, ŞOK gibi birçok işletmede de olağanüstü bir zam furyası var. Sürekli farklı ürünlere fiyat bindirmesi yapıyorlar. Bu döviz krizi fark edilir derecede arttığından beri hangi ürün varsa hepsinin fiyatı değişti arkadaş. E sadece dolar veya euro artmadı, TL tüm para birimlerine karşı eridi bitti fakat gündem hala rahip Brunson, sanki sadece dolar yükseldi gibi bir hava oluşturuyorlar. Manipülasyonu bu adamlara soracaksın.

NZXT Kraken X62.
Corsair Lightning Node Pro.
NZXT Aer RGB.
ThermalTake IRGBPlus.
+8 GB RAM.
SS Rival 600.
GTX 1070.
1MS 144Hz monitör.
:(

Teyzemin düğününde takmak için 1 tam altın bile alamadım kur yüzünden. Bilgisayara SSD ve HDD almam gerekiyordu alamadım şuan 32 gb i7 4790k İşlemcim var iyi güzel de 1280*720 Monitörüm var. Ekran kartını yenileyip bir 1080 ti almam gerekiyor alamıyorum ne bizim saymamızla biter ne de başkasının okumasıyla birilerinin dur demesi lazım ama bu dur diyen kesim toplum oldukça başkası çıkıp manipüle etmeye devam edecek durum daha kötüye gidecek. Eskiden hayallerini kurardık, en azından o "beleş"ti şimdi ona bile ücret isterler. Ülkemiz ne ara bu duruma geldi gerçekten anlamıyorum.

Klavye alamıyorum :) 100 lira altı hepsi çok kötü. Ve ben de işsizim :) Mouse 3 kere 2 kere tıklıyor, bazen de basılı tutarken sanki basmıyormuşum gibi oluyor. Mouse da almam lazım da... İşimiz olsun, hallederiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı