Almanya nasıl bir ülke?

Nereye gidersen git türklerin az olduğu yere git oradaki -3 IQ türkler yüzünden ırkçılık yaşama şansın var ve Türk türkü gurbette yapar diye laf var.

Onu bunu bilmem ama yiyeceklerinin vesaire malzeme kalitesi bizimkilere bin basıyor diye duydum. Öyle ki artık yiyecek vesaire yerken zevk alamıyorum. İçimden bir ses Almanya, Doşland diye fısıldıyor. Psikolağa da gidemiyorum. En iyisi göç etmek.

@Emma Stone İstediğim mesaja kızgın atabilirim. Bunun sebebini sana açıklamak zorunda değilim. Ayrıca mesaj kirliliği yapan sizsiniz.
Benim mesajma attınız ve ben nedenini merak ettim, sebepsiz yere mi attınız? Sebebini sormak durumundayım. Hatam var ve ya yok ise kızgın atmak yerine açıklayın lütfen.

Son düzenleme:
Dediğim gibi işte. Önce Almanca bilecek, sonra orada öğrenimini veya eğitimini bitirmiş olacak. Ve herkesi de almazlar. Eminim başvuranların sayısı çok daha fazla.
Gayet alınıyor hocam. Bir kere C seviyesi Almanca denklik sınavını geçmek kolay değil 4 ana konuda değerlendiriliyorsunuz. Tıp eğitimin bitirmeniz ve Almanca Denkliği almanız yeterli kabul alıyorsunuz. Sandığınız kadar zor değil kalifiye insan için. Hele bir de akrabanız veya tanıdığınız varsa bingo.

Yeni konular

Geri
Yukarı