Almanya nasıl bir ülke?

A1 ile Almanya'ya almazlar sizi, fakat paranız var ise ya da Avrupa Birliği vatandaşı iseniz alırlar. Türk yoğunluğu çok fazla olan bölgeler var. Mesela Berlin'in bir ilçesinde orayı ele geçirmiş, tüm dükkanların Türk olduğu yerler görebilirsiniz. Kıyafetler ise aşırı ucuz, bunun için zara.de bershka.de gibi sitelere bakabilirsin. Kahvaltı olarak istediğin şeyi bulabilirsin, yemek olarak helal olmasına dikkat et. Ayrıca gezmek veya alışveriş yapmak için her şehirde Zentrumlar vardır. Oraları gezebilirsiniz. Tarihi anıtı ise çoktur Almanlar'ın.
Hocam Almanyaya girmek için şartlarda var tabii. Bu şartları nereden görebilirim?

Hocam Almanyaya girmek için şartlarda var tabii. Bu şartları nereden görebilirim?
İnternete yazdığınızda bir çok site gösteriyordur muhtemelen. Onun dışında ise;
images (4).jpeg

Hocam eğitim yoluyla gitmek isterim tabiki. Work And Travel yapmak isterim fakat beni alırlar mı bilmiyorum, yani detaylarını bilmiyorum diyeyim. Ama ben yurt dışınca çalışmak ve yaşamak istediğim için WAT sanırım kültür tanıma ve dili geliştirme.
Yurt dışında çalışmak/yaşamak istiyorsanız, En iyi yol mesleğiniz ile gitmektir.

Hocam ucu o kadar açık bir soru sormuşsunuz ki, O şartlar size uyum sağlamaz siz o şartlara uyum sağlarsınız.

Ama genel olarak bunlarla gidilir.
1 - Eğitim ya da İş.
2 - Para.
3 - Evlilik .

Bizi kıskanan fakir bir ülke. Basın özgürlüğü olmayan. İnsanlarının sinirli olduğu. Her şeyin pahalı olduğu. Günü birlik her şeye zam gelen. Enflasyon batağına girmiş bir ülkedir.

:)

Çok bilgim yok ama Avrupa'nın en büyük ülkesi diyebiliriz. Öz nüfusunu iyi eğitmiş. Fabrikada çalışmak için insan göç edebilecek kadar büyük bir ülke. Avrupa eğitimi sayesinde insanların üremek için çok hevesli değildir. Bu yüzünden de genel de nüfusu yaşlıdır.

Türk kahvaltı klasiklerini her yerde bulamazsın. Orada akraban veya tanıdığın varsa rahatsın. Ama hiçbir şey bilmeden A1-A2 dil ile çok bir şey yapamazsın. Vize vb çoğu noktada patlarsın zaten. Türkiye gibi önüne geleni almazlar.

@WolreaG Hocam bir kaç tane olumsuz yorum var fakat onları dinleme :D

Almanya dün neyse bugünde odur, Zaten gitmek için çok zamanınız var eğer siz gidene kadar iyiyse ondan sonrada kötü olmaz merak etmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A-HABER çok kötü diyor!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A-HABER çok kötü diyor!
Basın özgürlüğü ile haneye taciz farklı şeyler, Neymiş misafirmiş kim davet etti seni misafir oluyorsun ?

Yeni konular

Geri
Yukarı