Almanya'ya gidip teknolojik alet getirmek ne kadar mantıklı?

En mantıklısı o zaten. Diğer türlü çok yorulursunuz.
Benim arkadaş babasıyla konuşmuş, Gürcistan'da tanıdık varmış. Bir gün falan onlarda kalacağız, yedirmeden içirmeden bırakmazlar dedi. 😃
Yolculuk konusunda da full uçakla yapıp 1400 lira masrafa girmek yerine, gidişi otobüsle yapıp dönüşü uçakla yapacağız. Arkadaşla hep bir otobüs yolculuğu yapma hayalimiz vardı zaten. Hazır gitmişken bir iki yeride gezeriz belki.
Yıl olarak 18 oluyorum ama ay olarak girmedim. Gümrükte ya da uçakta bir sıkıntı çıkarır mı? Uçakta sıkıntı yok bildiğim kadarıyla.

Benim arkadaş babasıyla konuşmuş, Gürcistan'da tanıdık varmış. Bir gün falan onlarda kalacağız, yedirmeden içirmeden bırakmazlar dedi. 😃
Yolculuk konusunda da Full uçakla yapıp 1400 lira masrafa girmek yerine, gidişi otobüsle yapıp dönüşü uçakla yapacağız. Arkadaşla hep bir otobüs yolculuğu yapma hayalimiz vardı zaten. Hazır gitmişken bir iki yeri de gezeriz belki.
Yıl olarak 18 oluyorum ama ay olarak girmedim. Gümrükte ya da uçakta bir sıkıntı çıkarır mı? Uçakta sıkıntı yok bildiğim kadarıyla.

Ailenin vekaletname vermesi gerekiyor yurt dışına çıkarken bir araştır onu. Gezebildiğin kadar gez oralar ucuz zaten.

Geri
Yukarı