Altın almak için güvenilir site önerisi

muharremkyksz

Kilopat
Daha fazla  
Hocam serbest piyasa, ama bizim esnafda biraz karaktersiz.
Tam altın almamanız daha iyi olur, acayip işçilik oynar. Bu iş en güzel çeyrek ve gram altın ile olur.
Ayrıca tam altında bir başka tehlike nadiren de olsa 18 ayar 20 ayar çıkabiliyor. Buna dikkat etmek lazım.
Güncel fiyatları eke atıyorum. En azından Ankara ulustan aşağı yukarı bu fiyatlara mal satılıyor.
Altın son ayda atağa geçti bu fiyatlar olağan.
Aynı zamanda bigpara altın fiyatı için bakılacak bir yer değil. Ozankur ve altınkaynak iyidir.
(Son faiz kararı bir tık fiyatları indirebilir.)

Sıkıntı yok. Hafta sonları piyasa kapalı. Son işlem fiyatından satarlar. İhtiyacın varsa al 10 gram üstü alım yapmayacaksan ha bugün ha yarın fark etmez.

Hocam yakalamışken ben de bir şey sormak istiyorum.
YKS öğrencisiyim ben liseye giderken siz YKS'ye çalışıyordunuz sanırım. Bu 3 ay ne yapmamı önerirsiniz 70 -80 TYT 45 AYT geliyor. Nasıl yükselecek bunlar?

Altın almak için güvenilir site öneriniz var mıdır?

Nadir Gold gayet iyi.

Makastan bir habersiniz hocam.

Tek çekim yerine havale daha mantıklı ayrıca illede kart olacaksa çok fark atmazsa taksitli alın kesinlikle.
Altın uzun vaadeli yatırımdır. 150 200 liralık makası düşünecekseniz zaten altın almayın. Bankadan al kafan rahat olsun.

Bankadan altın döviz yerine #altın1s (s1 de olabilir kodu ) alınabilir makası daha az(yok).

Altın uzun vaadeli yatırımdır. 150 200 liralık makası düşünecekseniz zaten altın almayın. Bankadan al kafan rahat olsun.

Kafaya bak. Adam %10 komisyon koyuyor. Sende uzun vade diyorsun, yarın absürt olarak artsa banka 500-600 makas koyacak o zamanda böyle mi diyeceksiniz?
Dediğim gibi bu noktada altın sertifikası daha mantıklı olabilir.

Bankadan altın döviz yerine #altın1s (s1 de olabilir kodu ) alınabilir makası daha az(yok).

Kafaya bak. Adam %10 komisyon koyuyor. Sende uzun vade diyorsun, yarın absürt olarak artsa banka 500-600 makas koyacak o zamanda böyle mi diyeceksiniz?
Dediğim gibi bu noktada altın sertifikası daha mantıklı olabilir.
Fiziki almadığın sürece makası her türlü senden çıkarıyorlar zaten, kimse zararına iş yapmaz. Dediğim gibi altın uzun vaade yatırımıdır, yarın absürt şekilde artsa satacağın bir şey değildir.

Geri
Yukarı